• 026-32620000
  • 021-54029000
شبکه گستر ساینا

چگونه می‌توان یک سیستم دوربین مدار بسته امنیتی نصب کرد؟

چگونه می‌توان یک سیستم دوربین مدار بسته امنیتی نصب کرد؟

شما می‌خواهید مطمئن شوید که خانواده، دوستان، کارمندان و اموال شما در امان هستند. نصب سیستم دوربین مدار بسته امنیتی در خانه یا محل کار شما احتمال سرقت و یا خرابکاری را کاهش می‌دهد. اگر به دنبال نصب دوربین‌های امنیتی برای منزل و یا محل کار خود هستید، می‌توانید از سیستم‌های نظارتی قابل نصب در فضای باز برای مدیریت خانه و خانواده خود استفاده کنید. با نصب دوربین مدار بسته می‌توانید نظارت خوبی بر روی اموال خود داشته باشید و در صورتی که سیستم نظارتی شما به اینترنت متصل باشد، تصاویر دوربین‌ها را در هر جایی مشاهده کنید.

در شبکه گستر ساینا ما می‌توانیم کل نصب سیستم امنیتی شما را مدیریت کنیم، شما می‌توانید با ما تماس بگیرید تا مشاوران باتجربه، شما را در انتخاب سیستم مناسب راهنمایی کنند. روش نصب و راه اندازی ممکن است بسته به مارک و مدل دوربین‌های امنیتی انتخابی شما متفاوت باشد. با این وجود مراحل و ابزارهایی وجود دارند که به طور معمول در هر نصب مورد استفاده قرار می‌گیرند و در هنگام نصب سیستم دوربین امنیتی می‌تواند برای شما مفید باشد. اگر تصمیم دارید خودتان سیستم دوربین امنیتی را نصب کنید، از تجهیزات مناسب برای این کار استفاده کنید تا بهترین نتیجه را به دست آورید.

کجا باید دوربین مدار بسته امنیتی را نصب کرد؟

این که آیا قصد دارید دوربین مدار بسته امنیتی خود را توسط یک فرد حرفه‌ای یا خودتان تصمیم دارید آن را نصب کنید، باید بدانید که چگونه دوربین‌های مناسب و بهترین مکان‌ها را برای نصب دوربین‌های امنیتی خود انتخاب کنید. ما در زیر برخی از ملاحظاتی را که باید هنگام نصب سیستم دوربین امنیتی خود در نظر داشته باشید را ذکر کرده‌ایم.

دوربين مدار بسته را از دسترس دور نگه داريد

همیشه دوربین‌های خارج از منزل را دور از دسترس مهاجمین قرار دهید. مکان‌هایی که در دسترس نیستند، ترجیح داده می‌شوند. بنابراین هیچ فردی نمی‌تواند دوربین‌ها را دست کاری کند. هنگام نصب یک دوربین امنیتی در فضای باز، آن را حداقل در ارتفاع 2.5 متری از سطح زمین یا بالاتر نصب کنید. مطمئن شوید آنها را خیلی بالا نصب نکنید، با این کار کیفیت تصویر و تشخیص حرکت را به خطر می‌اندازید.

لنز دوربین را دور از نور قرار دهید

هنگامی که لنز یک دوربین مدار بسته امنیتی در فضای باز به سمت یک سطح بازتابنده، مانند یک پنجره یا نور مستقیم خورشید قرار داشته باشد، باعث تابش نور بر روی لنز می‌شود و مشاهده فیلم‌های ضبط شده از دوربین دشوار خواهد بود. به همین دلیل، هنگام تعیین محل دوربین‌های امنیتی، باید بازتاب نور را در نظر گرفت.

کلیه دوربین‌ها را در مکان‌های استراتژیک قرار دهید

فقط ظاهر دوربین‌های امنیتی شما می‌توانند مزاحمان بالقوه را مهار کنند. اگر وقتی یک فرد متجاوز به خانه یا محل کار شما نزدیک می‌شود و دوربین‌های مدار بسته شما را می‌بیند، به احتمال زیاد از ورود و یا تخریب اموال شما صرف‌نظر می‌کند. همیشه اطمینان حاصل کنید که دوربین‌های نظارتی شما در مکانی استراتژیک نصب شده‌اند تا جلوی مجرمان احتمالی را بگیرند.

دوربین‌ها را در جایی محفوظ نصب کنید

حتی اگر دوربین‌های امنیتی شما ضد آب هستند، توصیه می‌کنیم آنها را در جایی نصب کنید که در معرض باران قرار نگیرند و آنها را در یک مکان محفوظ نصب کنید. این امر تاثیر بارش را بر کیفیت فیلم‌های ضبط شده کاهش می‌دهد. همچنین، این امر مانع کثیف شدن لنزهای دوربین‌های امنیتی شما در برابر باران، برف، یخ و یا گرد و غبار می‌شود.

کابل‌ها را از مکان‌هایی دور از چشم عبور دهید

هنگامی که سارقان تصمیم به ورود به مکانی را داشته باشند، ابتدا کابل‌ها را قطع کرده و دوربین را خاموش می‌کنند. هنگام نصب دوربین مدار بسته امنیتی، مهم است که کابل‌ها را از دید عموم دور نگه دارید. عبور دادن کابل‌ها از درون لوله‌های مخصوص عبور سیم برق، مانع از دسترسی افراد به کابل‌ها می‌شود.

اشتراک گذاری این مقاله

برچسب ها