در هر بخش از حمل و نقل شهری، وجود سیستم نظارت تصویری با کیفیت بالا به منظور حفظ ایمنی مسافران کاملا حیاتیست.
نصب سیستم نظارتی در داخل کابین و همچنین در موازات خط حرکت مزایای متعددی دارد: به عنوان ابزار جلوگیری از وقوع جرم، به کارکنان بخش امنیت و حفاظت در اقدام سریع و به موقع در قبال قانون شکنی و یا جرم کمک شایانی انجام میدهد. همچنین به واسطه قابلیت ضبط تصویر امکان تحلیل علت های احتمالی بروز جرم را پس از وقوع آن فراهم میسازد. دیگر قابلیت های این سیستم شامل ایجاد آمادگی کامل برای عملیات، شمارش دقیق مسافران، و امکان ارتباط جمعی در موقعیت اضطراری میباشد.

با وجود تخصص و تسلط کامل بر شرایط خاص و نیازهای به خصوص امنیتی در حوزه حمل و نقل، ویوتک طیف وسیعی از محصولات با کیفیت عالی و مجهز به امکانات و قابلیت های مناسب ارائه میدهد. طرح های ویژه حمل و نقل ویوتک به کاربران این امکان را میدهد که سیستم های نظارتی تخصصی و با درجه اطمینان بالا تدارک ببینند که کاملا پاسخگوی امنیت حمل و نقل سنگین خواهد بود.

transportation-extended-solution-portfolio.pngراه حل توسعه یافته

علاوه بر بیشمار مدل های دوربین نظارت تصویری و تجهیزات ضبط تصویر مورد نیاز سیستم مانیتورینگ پیشرفته، ویوتک همچنین یک بستر نرم افزاری قابل تنظیم و با نصب آسان به همراه قابلیت تحلیل داده ها (edge analytics) ارائه میدهد که به کمک آن میتوان در هر لحظه از زمان سیستم نظارت تصویری درحال کار در زیرساخت حمل و نقل را  به یک شبکه مجازی تبدیل نمود.

transportation-industry-standards-and-certifications.pngسند تایید استانداردهای موردنیاز صنعت

 

محصولات ویوتک برای حوزه حمل و نقل از فیلتر سخت ترین آزمونها و قوانین تنظیم شده توسط مراجع قانونی بین الملل در این حوزه عبور نموده و به اثبات رسیده اند. از آن جمله میتوان به تست آتش و دود، دما و همچنین شوک EMI و همچنین تست لرزش اشاره نمود. تجهیزات ویژه داخل کابین یک وسیله نقلیه دارای تاییدیه استاندارد EN50155 به همراه چند تست دیگر برای حمل و نقل زمینی میباشد.

transportation-design-flexibility-and-customizations.pngانعطاف پذیری و سفارشی سازی طراحی

ویوتک به منظور پاسخ گفتن به هرگونه نیاز امنیتی در تمامی مخاطبان خود در حوزه حمل و نقل، طراحی محصولات خود را به گونه ای انعطاف پذیر انجام داده است به طوری که محصول مورد نظر قابلیت تطبیق عملکرد با نیاز کاربر خود را داشته باشد. مشاوران پروژه ما حتی در مرحله جایگذاری لنز دوربین، طراحی شیوه کابل کشی، و حتی در مراحل تصمیم گیری برای نرم افزار و سخت افزار آماده اعمال راهکار مناسب برای نیاز مخاطب خود میباشند.

transportation-reliability-and-rugged-design.pngدرجه اطمینان و مقاومت فیزیکی بالا

 

تجهیزات ویژه حمل و نقل ویوتک طوری طراحی شده اند که در شرایط سخت محیطی مانند دمای بسیار زیاد یا بسیار کم، تراکم شدید، ضربه مکانیکی، تداخل امواج الکترومغناطیسی و لرزش بدون آسیب به کار ادامه دهند. کلیه مدل های دوربین ویوتک دارای بدنه فلزی مقاوم با مقدار IP و IK بالا هستند که بیشترین مقاومت را حاصل نموده و لذا ایمنی سیستم نظارت تصویری را تضمین مینماید.

transportation-specialized-functionalities.pngقابلیت های تخصصی

 

محصولات حمل و نقل ویوتک دارای قابلیت های مضاعف هستند که به صورت تخصصی برای حل موارد امنیتی رایج در حوزه حمل و نقل طراحی شده اند. تجهیزات (smartedge) با موارد هوشمند همچون شمارش افراد و تشخیص زمینه های حمله امکان انجام کارهایی فراتر از یک نظارت معمولی را فراهم میسازد.

transportation-long-term-product-support.pngخدمات پس از فروش طولانی مدت
  

با توجه به عملکرد پیوسته و دائمی تجهیزات حوزه حمل و نقل، ویوتک عامل چرخه عمر محصولات خود را با دقت در نظر میگیرد.  همچنین میزان کارایی محصولاتی که در برهه های آینده تولید خواهند شد از نقطه نظر فنی از اهمیت ویژه ای برخوردار هستند چرا که از این منظر سهولت در تعمیرات و نگهداری نیز حاصل خواهد شد.