• 026-32620000
  • 021-54029000
شبکه گستر ساینا

راهکار نرم افزار AXXONSoft در مقابل ویروس COVID-19

راهکار نرم افزار AXXONSoft در مقابل ویروس COVID-19

نرم افزار AXXON Soft با راه حل های کاربردی خود به کمک سازمانها و ارگان های گوناگون آمده تا بتوانند در مقابله با شیوع ویروس کرونا و عفونت ها بهتر عمل کنند.


از این نرم افزار و راه حل های آن می توان در مکان های گوناگون نظیر:

دفاتر اداری،مدارس،بیمارستانها کارخانه ها ،فرودگاه،ایستگاه مترو و قطار،رستوران ها و هر مکان مورد نظری که فکر کنید!

سیستم هوش مصنوعی (AI):

طبق اعلام رسمی و جهانی یکی از اصلی ترین و ساده ترین راه ها پیشگیری،رعایت فاصله ی اجتماعی در موقعیت های مختلف و مکان عمومی می باشد که هر فرد با دیگری باید 2متر فاصله داشته باشد.

این امر تنها یکی از کاربردهای هوش مصنوعی می باشد که می توان در آن اطلاعات و داده های اولیه را تعیین کرد تا در صورت بروز هرگونه تخلف نرم افزار به سرعت واکنش نشان دهد و ما را مطلع کند.

دوربین های تب سنج:

نرم افزار AXXON قابلیت ادغام با دوربین هایی که توانایی شناسایی دمای بدن انسان است می باشد.

اما قابل ذکر است که این نرم افزار به صورت تخصصی در فیلد پزشکی نمی باشد،تنها می تواند به عنوان نقطه چک مقدم فعالیت کند و در صورت نیاز نتیجه هر فرد توسط کادر پزشکی باید بررسی شود!

نظارت مستقیم بر رفت و آمد:

به جای استخدام کردن فردی جهت سرشماری مراجعه کنندگان ، با نصب نرم افزار AXXON علاوه بر صرفه جویی در هزینه ، کارمندان شما در معرض خطر ابتلا به ویروس قرار نمی گیرند.

بر خلاف سنسورهای سخت افزار ، AXXON به راحتی قابلیت بررسی چند نفر به طور همزمان دارد و اطلاعات مورد نظر را در اختیار ما قرار می دهد.

شرکت شبکه گستر ساینا ، با افتخار آماده مشاوره شما عزیزان میباشد ، جهت مشاوره میتوانید با شماره های زیر تماس حاصل نمایید.

راه های ارتباط با ما:

021-54029000
026-32620000
 
AXXONSoft

اشتراک گذاری این مقاله

برچسب ها