• 026-32620000
  • 021-54029000
شبکه گستر ساینا

دوره آموزشی دوربین مدار بسته هایک ویژن

دوره آموزشی دوربین مدار بسته هایک ویژن

اجرای دوره آموزشی دوربین های مدار بسته هایک ویژن در گروه آموزشی الکترونیک، کنترل و انرژی های تجدید پذیر مرکز تربیت مربی

هایک ویژن

به گزارش روابط عمومی شرکت شبکه گستر ساینا دوره آموزشی دوربین های مدار بسته هایک ویژن HCSA با همکاری مرکز تربیت مربی و پژوهش های فنی و حرفه ای با حضور 16 نفر از کارشناسان صنوف ، صنایع و مربیان سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور در روزهای شانزدهم و هفدهم مهرماه سال 98 در گروه آموزشی الکترونیک ، کنترل و انرژی های تجدید پذیر مرکز تربیت مربی برگزار گردید.

این دوره آموزشی بر اساس تفاهنامه بین مرکز تربیت مربی و شرکت شبکه گستر ساینا و در قالب آموزش های تلفیقی اجرا شده است . دوره های آموزشی دوربین مدار بسته هایک ویژن از نیمه دوم سال 97 تا کنون و برای مربیان صنایع، صنوف و مربیان سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور اجرا می شود . لازم به یادآوری اساتید، تجهیزات و مواد مصرفی دوره توسط شرکت شبکه گستر ساینا تامین می شود.

لینک خبر: سایت مرکز تربیت مربی و پژوهش های تربیت مربی

برای اطلاع از کلاس های آموزشی میتوانید با شماره 02145029000 تماس حاصل فرمایید و یا در سایت زیر ثبت نام کنید.
سایت آموزشی شبکه گستر ساینا

دوربین های مداربسته کارایی‌های گوناگونی دارند. این دوربین‌ها در درجه اول با اهداف امنیتی مورد استفاده قرار می‌گیرند. کنترل دائمی محیط‌های گوناگون و ثبت تصاویر ویدئویی از آنها، نه‌تنها موجب افزایش امنیت محیط می‌شود؛ بلکه در صورت وقوع هر حادثه‌ای، می‌تواند به ثبت آن پرداخته و در صورت لزوم از آن استفاده کرد.شرکت شبکه گستر ساینا با ارائه مشاوره رایگان در انتخاب دوربین های مداربسته در محیط های مختلف گام بزرگی در این حوزه برداشته است. برای اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید.

 

اشتراک گذاری این مقاله

برچسب ها