• 026-32620000
  • 021-54029000
شبکه گستر ساینا

چرا باید کالای ایرانی بخریم؟

چرا باید کالای ایرانی بخریم؟

تاکید بر مصرف کالای ایرانی ، فقط توصیه ای برای مصرف کنندگان نیست . بلکه تولید کننده هم باید با ارائه کیفیت برتر و قیمت پایین تر ، اجاره ندهد که مشتریان به کالای خارجی تمایل پیدا کنند .

تولید کننده باید مصرف کننده را محترم بشمارد و کالای مرغوب به اوبدهد و مصرف کننده هم باید تا جنس ایرانی هست ، جنس خارجی نخرد. البته به این معنای آن نیست که مردم ، چشم بسته کالای نامرغوب و گران بخرند .

بلکه منظور این است که مشتریان ضمن خرید کالای داخلی، عیب و ایراد آن را هم بگیرند ، انتقاد کنند و به تولید کنندگان داخلی برای بهبود کیفیت فشار بیاورند ولی دست از کالای ایرانی برندارند و از سوی دیگر همه دستگاههای اجرایی و تصمیم گیر باید از تولید داخلی و تولید کننده ایرانی حمایت جدی نمایند.

گروه مادیران که در سال ۱۳۴۳ تاسیس شده است، یکی از معتبرترین و موفق‌ترین شرکت‌های حوزه IT در ایران می باشد. این کسب و کار شامل شرکت های ثبت شده در بورس و همچنین شرکت های خصوصی می‌باشد که توسط چندین نسل از خانواده و مدیرانی کاملا حرفه‌ای اداره می‌شود.

بیش از ۵۰ سال تجربه موفق در ارائه کالاهای باکیفیت و خدمات پس از فروش مادیران در سراسر کشور از افتخارات این شرکت است.

با توجه به عدم وجود محصولات ایرانی با کیفیت در حوزه نظارت تصویری، شرکت مادیران با تجربه ۵۰ ساله خود در این عرصه قدم گذاشته و تصمیم به عرضه محصولات نظارت تصویری با برند میوا نموده است.

شرکت شبکه گستر ساینا با همکاری شرکت مادیران در حال حاضر توزیع کننده محصولات نظارت تصویری میوا در کشور می باشد جهت مشاوره و خرید محصولات می توانید با شماره ۰۲۱۵۴۰۲۹۰۰۰ تماس بگیرید.

مادیران به عنوان اولین شرکت ارائه دهنده خدمات پس از فروش در ایران با تیمی قدرتمند همواره در کنار شماست. تکنسین متخصص مادیران در سراسر ایران پس درخواست از سمت شما عزیزان در سریع زمان ممکن آماده خدمت رسانی هستند، پس تنها کافیست که هر زمان که نیاز به کمک داشتید با شماره 02182266 تماس بگیرید.

مادیران دارای ۷ شعبه خدمات پس از فروش استانی و بیش از ۷۰۰ مرکز مجاز خدمات

در سراسر کشور می‌باشد

چرا باید کالای ایرانی بخریم؟

اشتراک گذاری این مقاله

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برچسب ها