• 026-32620000
  • 021-54029000
شبکه گستر ساینا

نرم افزار QNAP QVR Pro

نرم افزار QNAP QVR Pro

[vc_row][vc_column][vc_column_text]نرم افزار Qnap Pro به عنوان یکی از قدرتمندترین نرم افزار های موجود در بازار نرم افزار های کنترل و مدیریت دوربین های مداربسته تحت شبکه امکان مدیریت کامل دوربین ها را با استفاده از یک رابط کاربری بسیار ساده امکان پذیر میکند .
این نرم افزار از ۲ بخش سرور و رابط کاربری تشکیل شده که جهت اضافه کردن و مدیریت دوربين ها می بایست نسخه سرور بر روی دستگاه دانلود و نصب گردد. پس از راه اندازی دوربین ها و تعریف فضا و روش ذخیره سازی تصاوير دوربین ها، اپراتور ها می توانند بوسیله نسخه کاربری نصب شده بر روی کامپیوتر ها به نرم افزار دسترسی پیدا کرده و تصاوير ارسال از دوربین ها را به صورت زنده مشاهده و یا در تصاوير ذخیره شده جستجو کنند.
این نرم افزار قابلیت اتصال از راه دور را برای کاربر فراهم ساخته تا بتوانند از طریق شبکه اینترنت دوربین های نصب شده در محل های دور یا نزدیک را مدیریت کنند. نرم افزار QVR Pro با پشتیبانی بیشتر برندها و مدل های متفاوت دوربین های موجود در بازار امکان استفاده از امکانات و قابلیت های آنها را در اختیار شما می گذارد.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][us_single_image image=”9506″ size=”tnail-masonry” align=”center”][/vc_column][/vc_row]

اشتراک گذاری این مقاله

برچسب ها