• 026-32620000
  • 021-54029000
شبکه گستر ساینا

معرفی و بررسی دستگاه ذخیره ساز میوا مدل MM-880H

معرفی و بررسی دستگاه ذخیره ساز میوا مدل MM-880H

میوا یکی از برترین برندهای ایرانی در زمینه ارائه محصولات و راهکارهای نوین حوزه تکنولوژی است،که به واسطه دانش، تجربه و مسئولیت‌پذیری همکاران متخصص، موفق به کسب سهم قابل توجه و جایگاه ویژه‌ای دربازارتکنولوژی ایران شده‌ است.
از محصولات تحت پوشش برندمیوا می‌توان به: انواع مانیتورهای صنعتی، سیستم‌های نظارت تصویری و تجهیزات وابسته به آن اشاره کرد.
محصولاتی که با وسواس واهمیت به جزئیات برای شما ساخته شده‌اند.
میوا توسط شرکت نام آشنای مادیران (مرکز ماشین‌های اداری ایران) و درسال۱۳۸۷خلق شد.

دستگاه ذخیره ساز میوا مدل MM-880H نیز یکی از محصولات تولیدی این شرکت خوش نام است که از قابلیت پشتیبانی از 80 کانال ورودی تصویر،برخوردار است. این دستگاه با کیفیت، تصاویر را با کیفیت 12 مگاپیکسل، ضبط کرده و تعداد 8 هارد با ظرفیتی به میزان 10 ترابایت را پشتیبانی میکند.

همچنین فناوری فشرده سازی که این دستگاه از آن استفاده می‌کند، S+265 است. ویژگی برجسته دستگاه ذخیره ساز میوا مدل MM-880H این است که ویدیوها را با سرعت فوق العاده‌ای بررسی می‌کند. در ضمن این دستگاه، می‌تواند تصاویر را با دو خروجی HDMI و VGA تحویل دهد.

لازم به ذکراست که این دستگاه ازآیتم‌های آنالیز هوشمند، ضبط هوشمندوجستجوی هوشمند نیز برخوردار است. این دستگاه محبوب، تصاویر ضبط شده را با رزولوشن 1920× 1080، بازپخش می‌کند.

دستگاه ذخیره سازمیوامدل MM-880H باابعاد 46 cm× 44 cm× 9/4cm و همچنین باوزن 7200 گرم، تولیدوعرضه می‌شود. به عنوان سایر ویژگی‌های این دستگاه نیز باید بدانید که پهنای باند ورودی و خروجی آن به ترتیب 400و 200Mbps است.

همچنین این دستگاه مجهز به خروجی صدا BNC نیز بوده که موجب ضبط صدای نسبتا با کیفیتی خواهد شد.
ویژگی دیگر این دستگاه نیز کم مصرف بودن آن است، به گونه‌ای که توان برق مصرفی آن کمتر ازصداست.

در رابطه باقیمت این دستگاه پرکاربرد نیز بایدبدانیداز آن جاکه این دستگاه به امکانات متعددی مجهز است وکاربردزیادونیز کیفیت بالایی دارد، قیمت آن متناسب ومقرون به صرفه است.

دستگاه ذخیره ساز میوا مدل MM-880H

سخن آخر:

همانطورکه درطی مطلب گفته شد،”ان وی ار”،دستگاه ذخیره کننده‌ای است،که جهت ثبت تصاویر ضبط شده دوربین‌های مداربسته استفاده می‌شود.

این دستگاه‌ها بسته به تعداد کانال‌ها،میزان رزولوشن،کیفیت تصاویر،تعدادونوع پورت‌ها، نوع خروجی تصاویر و…، انواع مختلفی دارد.یکی از باکیفیت‌ترین دستگاه‌های ان وی ار، دستگاه ذخیره ساز میوا مدل MM-880H است.

این دستگاه،دارای80 کانال است.ویکی از بهترین محصولات تولیدشده توسط شرکت خوشنام”مادیران” است.

اشتراک گذاری این مقاله

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برچسب ها