• 026-32620000
  • 021-54029000
شبکه گستر ساینا

مزایای نصب دوربین مدار بسته برای ساختمان‌ها

مزایای نصب دوربین مدار بسته برای ساختمان‌ها

نصب دوربین مدار بسته به امنیت بیشتر منازل و مکان‌های تجاری کمک می‌کند. این دوربین‌ها در انواع مختلفی تولید می‌شوند و هر کدام برای مورد مصرف خاصی مناسب هستند. باید در نظر داشته باشید که از این دوربین‌ها در چه فضایی استفاده خواهید کرد. برای محیط‌های مختلف، انواع دوربین‌های مدار بسته وجود دارند که هر کدام برای محیط خاصی طراحی شده‌اند. برخی از آنها برای فضای داخل ساخته شده‌اند و برخی دیگر که دارای پوشش‌های مناسب هستند، در محیط بیرون مورد استفاده قرار می‌گیرند.

استفاده از تجهیزات امنیتی مانند درب‌های ضد سرقت و قفل‌های با مکانیزم پیشرفته می‌توانند از خانه‌ها و یا مراکز تجاری تا حد زیادی محافظت کنند، اما در صورتی که سارقین زمان کافی برای عبور از این موانع را داشته باشند، این تجهیزات نمی‌توانند محافظت کامل از اموال شما داشته باشند. اگر در محل‌های مناسب از دوربین‌های مدار بسته برای تکمیل امنیت محیط استفاده کنید، مدل‌هایی هستند که با تشخیص حرکت می‌توانند برای شما اعلانی ارسال کنند و زنگ خطر را در محیط به صدا درآورند. یک دوربین مدار بسته می‌تواند در فروشگاه و یا شرکت شما از اختلافات بکاهد و میزان رد و بدل شدن کالا و هزینه دریافتی را در صورت به وجود آمدن اختلاف نظر، به شما نشان دهد.

برخی از مزایای نصب دوربین های مدار بسته

نصب دوربین های مدار بسته مزایایی را ارائه می‌دهد و به خاطر این مزایا، تقریبا در تمامی مکان‌ها از این تجهیزات امنیتی استفاده می‌شود و در هر جایی می‌توان آنها را یافت. این دوربین‌ها در اندازه‌های مختلفی تولید می‌شوند و برای کاربردهای مختلف، دوربین‌های مدار بسته مناسب را می‌توانید پیدا کنید. از اندازه‌های بزرگ و مناسب برای محیط بیرون با امکان حرکت، تا اندازه‌های کوچک که می‌توان آنها را در کنار صندوق فروشگاه نصب کرد.

دوربین‌های مدار بسته برای کاربردهای مختلف ساخته می‌شوند و هر کدام دارای امکانات مخصوص به خود هستند. این امکانات به شما اجازه کنترل مناسب محیط را خواهند داد. دوربین‌هایی هستند که امکان زوم بالایی دارند و می‌توان در جاهایی مانند محیط‌هایی که نیاز است تا یک فضای گسترده تحت کنترل قرار بگیرد، کاربرد دارند و این دوربین‌ها با قابلیت زوم بالا می‌توانند محیط را به طرز مناسبی تحت پوشش قرار دهند.

با نصب دوربین برای ساختمان به راحتی می‌توانید اتفاقاتی که در گذشته روی داده‌اند را مرور کنید. این دوربین‌ها با داشتن حافظه با ظرفیت زیاد، امکان ذخیره تصاویر از دوربین‌های مختلف برای زمان زیادی را به شما می‌دهند. حافظه ذخیره‌سازی در این دوربین‌های مدار بسته از نوع سرعت بالا هستند و بدون هیچ وقفه‌ای، توانایی ذخیره‌سازی و انتقال تصاویر را دارند. در دستگاه‌های مرکزی دوربین‌های مدار بسته، هارد دیسک‌هایی وجود دارند که سرعت انتقال اطلاعات بسیار بالاتری نسبت به هارد دیسک‌های کامپیوترهای شخصی دارند.

یکی از قابلیت‌هایی که اکثر دوربین‌های مدار بسته امروزی به آن مجهز هستند، قابلیت اتصال به اینترنت است. با نصب و تجهیز محیط با دوربین‌های مدار بسته تحت شبکه، نیازی نیست برای مرور تصاویر به محل نصب دستگاه مرکزی ذخیره کننده تصاویر مراجعه کنید. با اتصال به اینترنت، از هر جایی می‌توانید اتفاقاتی را که در محیط تحت کنترل رخ می‌دهد را مشاهده کنید. حتی می‌توان از این دوربین‌های مدار بسته برای کنترل روند کار در شرکت و یا کارخانه خود استفاده کنید.

از دیگر مزایای نصب دوربین های مدار بسته تحت شبکه، ارتباط دوربین و دستگاه مرکزی با استفاده از پوشش اینترنت است. نیازی نیست برای نصب دوربین‌هایی که در جاهای دوری از دستگاه مرکزی قرار دارند از سیم و کابل استفاده کنید و با اتصال آنها به اینترنت، تصاویر به دستگاه مرکزی منتقل می‌شوند و در هزینه‌های نصب این تجهیزات صرفه‌جویی زیادی خواهید داشت.

با شرکت شبکه گستر ساینا تماس بگیرید تا در مورد انتخاب و نصب دوربین های مدار بسته، شما را راهنمایی کنیم.

اشتراک گذاری این مقاله

برچسب ها