• 026-32620000
  • 021-54029000
شبکه گستر ساینا

راهکارهای آموزشی ASUS

راهکارهای آموزشی ASUS

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

راهکارهای آموزشی ابری ASUS

پردازش ابری به روشهایی اطلاق میگردد که در آنها از طریق شبکه با چندین خدمات دهنده ارتباط برقرار میشود یا ارتباط کاربر از طریق بستر اینترنت به خدمات دهنده های دوردست برقرار میگردد.

رشد سریع خدمات ابری به دانش آموزان و دانشجویان اجازه میدهد با اتصال به سرورهای ارایه دهندگان دروس، از منابع تحصیلی از راه دور بهره مند گردند. با به کارگیری سرورهایی نظیر مدل ASUS RS520-E8  که دارای قابلیت ذخیره سازی حجم بالای اطلاعات است، ارایه دهندگان دروس دهندگان دروس میتوانند به آسانی محتویات دروس ( شامل متن، تصویر، ویدیو و…) را از راه دور در دسترس متقاضیان قرار دهند.

RS520-E9-RS8

با توجه به اینکه کلیه محتوای درسی بر روی سرورها ذخیره میگردند. دانشجویان همواره به آخرین اصلاحات سرفصلها، اخبار، اطلاعیه ها و دیگر مطالب مرتبط دسترسی بلادرنگ خواهند داشت.

کلاسهای الکترونیکی

در مقایسه با کلاسهای سنتی، در کلاسهای الکترونیکی کاربران از طریق شبکه محلی به یک سرور مرکزی متصل میگردند. با استفاده از سرورهایی نظیر TS100-E9  و TS300-E9  مدرسین با کمک روش های بازخورد عملکرد، درک بهتری از پیشرفت دانشجویان حاضر در کلاس خواهند داشت. همچنین تجربه یادگیری گروهی دانشجویان در کلاس درس با دسترسی به محتوای آنلاین بهبود میابد.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row us_bg_overlay_color=”#61edb5″][vc_column][vc_column_text]

جهت آشنایی بیشتر با سرور های ایسوس اینجا کلیک کنید

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

اشتراک گذاری این مقاله

برچسب ها