مدیریت جامع و آسان IT با نرم افزار  ASUS Control Center

نرم افزار ASUS Control Center یک نرم افزار جدید و تمام متمرکز در زمینه مدیریت IT است. این نرم افزار قابلیت بررسی و کنترل سرور هایASUS ، ایستگاه های اشتغال و محصولات تجاری شامل نوت بوک ها، دسکتاپ ها، کامپیوتر های All-in-one ، thin client، و ساینیج های دیجیتال را دارا میباشد.
شرکت ایسوز بر ارائه راهکارهای مناسب، آسان، امن و دارای صرفه اقتصادی قابل نصب در محیط های کوچک، متوسط و بسیار بزرگ و همچنین مراکز داده مستقر در هر صنعت اهتمام دارد. با به کارگیری نرم افزار ASUS Control Center سازمان شما قادر خواهد بود بزرگترین چالش های اطلاعاتی در دنیای امروز را با موفقیت پشت سر بگذارد.

جست وجوی آسان و کنترل تجهیزات

ارتباط کاربر پسند

مدیریت انرژی-کنترل موثر انرژی در مراکز داده

یکپارچه سازی فناوری ASUS ASMB با مدیریت داده اینتل (Intel DCM) به منظور تامین دیتا برای تامین برق Real-time .

با تنظیم شیوه های مصرف انرژی ،بهره وری از منابع تامین انرژی بهینه شده و این به سود آوری و بازدهی تجارت شما کمک بسزایی خواهد نمود.

ارتقا امنیت اطلاعات با سرعت و سهولت

سیستم ASUS Control Center با فعالیت هایی همچون شناسایی سیستم  Windows  Active Directory،ویرایش ثبت و غیرفعال سازی ذخیره USBویرایش ثبت و غیرفعال سازی ذخیره USB و در نتیجه با محدود نمودن استفاده های غیرمجاز،از امنیت و کنترل اطلاعات اطمینان حاصل می نماید. 

از سخت افزار به نرم افزار، پلی از واقعیت تا مجازی

تجهیزات مانیتورینگ،نرم افزار بهره وری از آن،خدمات و لیست آن ،و همچنین پشتیبانی ماشین های مجازی از جمله VMware vSphere.

تخصیص فعالیت های تایرینگ به خود سیستم برنامه خودکار زمانبندی فعالیت ها ( Task Scheduler)، پس از تنظیم شروع به کار نموده و موارد اصلی را اجرا مینماید همانندروشن وخاموش نمودن دستگاه ها،جداسازی نرم افزار، وهمچنین کنترل استفاده از USB.این اجرای اتوماتیک استفاده بی مورد از نیروی انسانی را کاهش میدهد.

برای اطلاعات بیشتر از نرم افزار ASUS Control Center میتوانید با شماره 02154029000 تماس حاصل فرمایید کارشناسان ساینا اطلاعات لازم را در اختیارتان قرار میدهند.یا میتوانید با ارسال فرم زیر، با ما در ارتباط باشید.

فرم ارتباط با ما

برای اطلاع از دوره های تخصصی دوربین های مدار بسته و زیر ساخت شبکه اینجا کلیک کنید.