• 026-32620000
  • 021-54029000
شبکه گستر ساینا

ویوتک از دوربین دام کنجی anti-ligature رونمایی کرد

ویوتک از دوربین دام کنجی anti-ligature رونمایی کرد

[vc_row][vc_column][vc_column_text]کمپانی VIVOTEK از دوربین کرنر دام آنتی لیگیچر (اشتباها آنتی لیگاتور تلفظ می شود) در دو نوع ثابت CD8371-HNVF2 و وریفوکال CD8371-HNTV مخصوص بازداشتگاه ها، زندان ها، بیمارستان های روانی و کانون های اصلاح و تربیت رونمایی کرد.

هر دو نسخه دوربین تحت شبکه شبکه کنجی ویوتک به سنسور ۱/۲٫۸ اینچی ۳ مگاپیکسل CMOS و ال‌ای‌دی های دید در شب ۹۴۰ نانومتری مخفی با قابلیت نوردهی تا ۱۰ متر مجهز شده‌اند. علاوه بر این آنتی‌گریپ هستند و هیچ نقطه‌ای از سطح دوربین قابل گرفتن یا اتصال نیست. این نوع طراحی برای مراکزی مانند بیمارستان‌های روانی، بازداشتگاه‌ها و زندان‌ها جزو اولویت‌های اصلی بشمار می‌رود زیرا ممکن است بیمار یا مظنون، قصد خرابکاری یا خودکشی داشته باشد.

ویوتک CD8371-HNVF2 به لنز ثابت با  زاویه دید ۱۰۸ درجه افقی و ۷۹ درجه عمودی و ویوتک CD8371-HNTV به لنز وریفوکال ۲٫۸-۱۲ میلیمتر مجهز شده و می‌تواند زاویه دید زوم و یا عریض را بسته به نیاز و شرایط، در اختیار کاربران قرار دهد.

از دیگر امکانات دوربین‌های anti ligature جدید می‌توان به مواردی نظیر میکروفون داخلی با توان برداشت صدای محیط تا ۵ متر، WDR Pro, استاندارد ایمنی IP66 و حفاظتی IK10, قابلیت اسمارت فوکوس و درگاه کارت حافظه اشاره نمود.

 

cd8371-hnvf2[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

اشتراک گذاری این مقاله

برچسب ها