• 026-32620000
  • 021-54029000
شبکه گستر ساینا

همایش سالانه امنیت با حضور هایک ویژن

همایش سالانه امنیت با حضور هایک ویژن

تحول امنیتی در سطح جهان (GSX)، همایش سالانه امنیت، که این بار توسط آژانس بین المللی ASIS برگزار میشود، برنامه سخنرانان در کنفرانس پیش رو را اعلام نموده است (ثبت شده در مقاله ای در مجله SDM). جی اس اکس امسال در مرکز برگزاری همایش مک کورمیک در شیکاگو از هشتم لغایت دوازدهم سپتامبر برگزار و بیش از 300 جلسه آموزشی، چندین موضوع بحث و یک سالن همایش را در برنامه خواهد داشت.
کریستینا دافی، ریاست آژانس ASIS، میگوید: جی اس اکس 2019 ترکیبی قوی از سخنرانان را در بر دارد که این خود بیانگر تنوع و رشد سریع مبحث امنیت میباشد چنانکه موارد بیشمار دیگر که هر روزه تحت برسی اعضاء ASIS قرار میگیرند نیز از چنین طبیعتی برخوردارند.

هر یک از سخنرانان فوق الذکر در زمینه ای از مبحث امنیت تبحر داشته و ما اطمینان داریم که شرکت کنندگان در جی اس اکس 2019 از دیدگاهها و تخصص تیم متخصص بهره فراوان خواهند برد.
در تیم سخنرانی، نمایندگان کمپانی مهندسی چند ملیتی ژاکوب – استیو دیمتریو، رییس و مدیرعامل و همچنین جانشین مدیریت جو اولیوارز، حضور داشته که موضوع ” چالش شرایط کنونی به منظور موفقیت در تغییر” را در روز سه شنبه دهم سپتامبر ارائه خواهند نمود.

تارا ویلر، کارشناس سیاست امنیت سایبری در مجموعه نیو آمریکا، موضوع ” حفظ و ایمنی دارایی ها در عصر نشر اطلاعات و فجایع سایبری: شیوه تصمیم گیری در شرایط وقوع سریع ریسک ” را در روز پنجشنبه دوازدهم سپتامبر ارائه خواهد نمود. افزون بر این لیست، سخنران دیگری نیز به زودی اعلام خواهد شد.
از شرکت کنندگان دعوت میشود برای آشنایی بیشتر با فناوری امنیتی هایک ویژن به بخش booth#2004 در سالن همایش جی اس اکس مراجعه نمایند.

اشتراک گذاری این مقاله

برچسب ها