• 026-32620000
  • 021-54029000
شبکه گستر ساینا

هایک ویژن از راهکارهای امنیتی جدید Turbo HD 5.0 رونمایی کرد.

هایک ویژن از راهکارهای امنیتی جدید Turbo HD 5.0 رونمایی کرد.

جدیدترین نوآوری ها از جمله یادگیری عمیق برای تشخیص خودکار تهدید امنیتی و تصاویر ویدئویی بسیار شفاف، حتی در تاریکی شب
هایک ویژن در سال 2013 میلادی برای ارائه وضوح تصویر HD به سیستم های نظارت تصویری آنالوگ از نسل اول دوربین ها و DVR های Turbo HD رونمایی کرد. از آن زمان تاکنون، نسل های بعدی محصولات Turbo HD نوآوری های جدیدی شامل ضبط ویدئویی در شرایط روشنایی بسیار کم و استفاده بسیار کارآمد از فضای ذخیره سازی و پهنای باند را به بازار نظارت تصویری عرضه کرده است و به مشتریان هایک ویژن کمک می کند امنیت و حفاظت پیرامونی خود را تقویت نمایند.
هایک ویژن بر پایه این پیشرفت های امنیتی انقلابی، محصولات نظارت تصویری سری Turbo HD 5.0 را رونمایی کرده که شامل دوربین های ColorVu Turbo HD و DVR های AcuSense Turbo HD می شود. این تکنولوژی ها شناسایی و واکنش به تهدیدهای امنیتی را برای افراد و سازمان ها ساده تر از قبل کرده و همچنین هزینه های امنیتی و نیاز به مداخله های دستی را کاهش داده است.

AcuSense Turbo HD DVR

محصولات سری AcuSense با استفاده از یازده مدل متفاوت DVR از جدیدترین تکنولوژی های یادگیری عمیق برای تقویت شناسایی سوژه استفاده می کند. DVR های AcuSense Turbo HD بطور ویژه وسایل نقلیه و انسان را شناسایی می کنند و هشدارهای غلط (False Alarm) ناشی از حرکت حیوانات، برگ ها و سایر سوژه های بی اهمیت را فیلتر می کنند و نیاز به کنترل های دستی پرهزینه و زمان بر را به حداقل می رساند. بعنوان یک مزیت دیگر، ویژگی جستجوی سریع هدف در دوربین های AcuSense تصاویر ویدئویی انسان ها و وسایل نقلیه را بطور خودکار از میان مجموعه داده های عظیم شناسایی و استخراج می کند و نیاز به جستجو در میان حجم عظیم داده ها را از بین می برد.

دوربینColorVu Turbo HD

دوربین های سری ColorVu Turbo HD تصاویر رنگی و شفاف را بطور دائمی حتی در شرایط روشنایی کم ارائه می دهند. قابلیت های ارتقاء رنگ دائمی بوسیله یک iris بزرگ و عدسی نوری با پراکندگی بسیار پایین (ED)، یک لنز ضد تابش دارای فیلتر پخش نور (Diffusion)، پیکسل های حسگر بزرگ، نوردهی با نور مکمل و گرم، به همراه مجموعه ای از تکنولوژی های ویدئویی نوآورانه تأمین می شود. با تصاویر ویدئویی شفاف تر و رنگی تر، مشتریان هایک ویژن در مقابل تهدیدهای امنیتی حتی در شب حفاظت می شوند.

Turbo HD 5.0: امنیت بیشتر با هزینه کمتر

Turbo HD 5.0 هایک ویژن، از قابلیت های سیستم های CCTV و آنالوگ سنتی استفاده می کند و به سازمان ها کمک می کند امنیت خود را ارتقاء دهند و هزینه های نظارت تصویری را پایین آورند.

اشتراک گذاری این مقاله

برچسب ها