• 026-32620000
  • 021-54029000
شبکه گستر ساینا

نمایندگی محصولات ویوتک

نمایندگی محصولات ویوتک

شبکه گستر ساینا نمایندگی رسمی فروش  محصولات ویوتک در ایران می باشد. این مجموعه مفتخر است انواع دوربین های تحت شبکه VIVOTEK را به صورت اورجینال و با گارانتی معتبر  2 ساله عرضه نماید.

شرکت VIVOTEK

ویووتک VIVOTEK  در سال 2000 پایه گذاری شد و به تولید انواع دوربین ها و دستگاه های ضبط تصاویر تحت شبکه پرداخت. محصولات این برند بصورت تخصصی به تولیدات IP ختم می شوند و این کمپانی توانسته در این حوزه به موفقیت های بزرگی دست یابد. VIVOTEK همچنین قصد دارد تا به پیشرفت قابلیت های تحقیق و توسعه نرم افزار / سخت افزاری خود و گسترش همکاری های استراتژیک گسترده خود با شرکای نرم افزاری و سخت افزاری بین المللی ادامه دهد. این هم افزایی از توسعه مستقل و تعاونی، پتانسیل بالقوه را به حداکثر برساند، برنامه کاربردی سطح بالا، یکپارچگی تکنولوژی را به دست آورد، و بیشتر از نیازهای کاربر در بازارهای عمودی رضایت بخش باشد.

VIVOTEK به مشتریانش اهمیت می دهد، ارزش های همکاری های طولانی مدت خود را به دست می دهد و تلاش می کند تا یک اکوسیستم صحیح ایجاد کند. در حال حاضر، شرکت با بیش از 183 نمایندگی مجاز در بیش از 116 کشور، برای ایجاد یک شبکه جهانی جامع کار کرده است. ویوتک همکاری های هوشمندانه و همچنین گسترده ای داشته است، شرکت VIVOTEK Academy of Warriors را نیز راه اندازی کرده است، ارائه آموزش های آنلاین و دوره های آموزشی برای کمک به شرکای خود را تقویت دانش حرفه ای و دستیابی به موفقیت متقابل است.

راه حل های VIVOTEK برای ایمنی مردم و جوامع در سراسر جهان، مسئولیتی است که برای پایداری محیط زیست نیز ضروری است. بنابراین، شرکت به طور مداوم به دنبال بهبود کیفیت راه حل های خود می باشد .

محصولات ویوتک دارای استانداردهای مختلف بین المللی گواهینامه، از جمله ISO 9001 – سیستم های مدیریت کیفیت و TL9000 – سیستم های مدیریت کیفیت ارتباطات است. ویووتک همچنین یک آزمایشگاه را در مرکز تایوان ویووتک تأسیس کرده است که در آن اعتباربخشی محصول و تست برای اطمینان از بالاترین کیفیت راه حل های آن را انجام می دهد. از زمان تأسیس VIVOTEK، این شرکت با موفقیت استانداردهای ISO 14001، دستورالعمل WEEE اتحادیه اروپا، استانداردهای IECQ QC08000 و استانداردهای RoHS را پیاده سازی کرده است. علاوه بر این، شرکت GHG موجودی / تأیید را در سال 2014 بر اساس الزامات ایزو 14064 تکمیل کرد و نقش خود را به عنوان شهروند مسئول سیاره ای به عهده داشت.

پشتیبانی و خدمات پس از فروش محصولات ویوتک

شرکت شبکه گستر ساینا با بیش از ۱۰ سال فعالیت و نمایندگی محصولات دوربین مداربسته ویوتک خدمات پس از فروش و ازائه خدمات اجرای پروژه را انجام میدهد. جهت اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۰۲۱۵۴۰۲۹۰۰۰ تماس گرفته تا همکاران ما مشاوره لازم را ارائه دهند.

 

اشتراک گذاری این مقاله

برچسب ها