• 026-32620000
  • 021-54029000
شبکه گستر ساینا

نمایشگاه IFSEC 2019

نمایشگاه IFSEC 2019

هایک ویژن تولیدکننده پیشرو در جهان در زمینه محصولات نظارت تصویری، از طرح جدید خود با عنوان Secure by Default در نمایشگاه IFSEC رونمایی خواهد کرد.

این رونمایی طیفی از محصولات و فناوری های جدید را به دنبال خواهد داشت. تکنولوژی جدید تضمین میکند که محصولات تصویری حتی در مکانی جدا از محل نصب خود امن خواهند بود.

این محصول توسط کمپانی انگلیسی ساخت تجهیزات نظارت تصویری تونی پورتر و به مناسبت روز ملی دوربین نظارتی در تاریخ پنجشنبه 20 ژوئن 2019 از ساعت 10:00 الی 10:45در این نمایشگاه در محل Key Note رونمایی خواهد شد. در تایید اعلانات تونی پورتر، هیئت سخنگوی هایک ویژن شامل کارآگاه کانستبل پاتریک مک بررتی (افسر پشتیبانی سری واحد جرایم منطقه ای میدلند غربی)، جرمی هوکم از شرکت نوربین و همچنین گری هارمر از هایک ویژن جزییات بیشتری از این فناوری ارائه خواهند داد. از دیگر فناوری های قابل ارائه توسط هایک ویژن در این نمایشگاه میتوان به روش های HIKCentral، سری Deep learning، مجموعه ارتباط و کنترل دسترسی، DarkFighter، و غیره اشاره کرد.

در این نمایشگاه همچنین از پرتال TPP (سامانه ارتباط فناوران و سازندگان به منظور امکان توافق و ارائه بهترین راهکار برای یک محصول و دارای قابلیت هایی همچون ارتباط با تیم فنی هایک ویژن، لیست متقاضیان، ثبت قابلیت های فنی، قابلیت HEOP و همچنین آپدیت های منظم و ارتقاء عملکرد) ارائه خواهد شد.

دیگر شرکای فنی هایک ویژن که در این نمایشگاه حضور خواهند داشت Manything Pro (ارائه فضای ذخیره جانبی کلود و اثبات سهولت و همچنین توجیه اقتصادی آن)، IPS Intelligent Video Analytics (ارائه پنج ماژول تحلیل تصویری برای HEOP)، Seagate (ارائه فناوری Seagate SkyHawk Health Management) میباشند.

اشتراک گذاری این مقاله

برچسب ها