شرکت تایوانی NUUO با هدف ارتقا استانداردهای سامانه های نظارت و کنترل تصویری تاسیس گردید این شرکت با استفاده از فناوری های پیشرفته و دارا بودن متخصصین حرفه ای و تعهد به ارائه قابلیت های حرفه ای، توانسته است یکی از فراگیرترین راهکارهای نرم افزاری را در این زمینه طراحی و تولید نماید.

نرم افزار جامع نظارت مدیریت و نظارت تصویری نونو با محیطی کاربرپسند و بیش از یکصدهزار مورد نصب در بیش از ۶۰ کشور جهان در صنایع مختلف اعم از حمل و نقل عمومی، مراکز آموزشی، بانک ها، بیمارستان ها، هتل ها، یکی از پرطرفدارترین راهکارها در این زمینه است.

نرم افزار جامع مدیریت و نظارت تصویری نوئو که ابزار قدرتمندی جهت مدیریت و مانیتورینگ تصاویر است، دارای محیط گرافیکی با منوی کاملاً فارسی بوده و با قابلیت ها و ماژول های مختلف خود، کنترل و نظارت حرفه ای را جهت مانیتورینگ و نظارت بهتر در اختیار کاربر قرار می دهد. این نرم افزار قابلیت پشتیبانی از ۲۸۰۰ مدل دوربین و بیش از ۸۰ برند دوربین را دارد.

راهکارهای نوئو هم اکنون در سراسر جهان و در سازمان ها و نهادهایی مانند راه آهن شهری و بیرون شهری مالزی، شرکت ال جی کره، شرکت تویوتا بلغارستان، هتل براوان پلازا آمریکا، شرکت ردبول چین، بانک RDCC هند، هتل شرایتون آمریکا و فروشگاه هایپر آچوان رومانی در حال کار هستند.