• 026-32620000
  • 021-54029000
شبکه گستر ساینا

معرفی دوربین مناسب زیر آب هایک ویژن مدل DS-2XC6224G0-L

معرفی دوربین مناسب زیر آب هایک ویژن مدل DS-2XC6224G0-L

هایک ویژن مدل DS-2XC6224G0-L ، به تازگی توسط این شرکت تولید و روانه بازار شده است یک دوربین ویژه جهت تصویر برداری در زیر آب می باشد

وضوح تصویر دو مگا پیکسل این دوربین در کنار WDR ، ۱۲۰ دسی بل آن و قابلیت های ویژه ی دیگرش ، از این دوربین یک محصول ویژه و منحصر به فرد ساخته است برخی از ویژگی های این دوربین را در ادامه توضیح می دهیم .

هایک ویژن مدل DS-2XC6224G0-L

دوربین مناسب زیر آب هایک ویژن

Underwater HIKVISION CCTV Camera

شرکت هایک ویژن محصول جدید خود را اخیرا در دو مدل دوربین مدار بسته هایک ویژن با قابلیت تصویربرداری زیر آب تولید کرده است که به زودی به بازار سیستم نظارت تصویری عرضه می شود در مقاله زیر با مشخصات این تکنولوژی جدید هایک ویژن آشنا می شویم .

این سری از دوربین های مداربسته هایک ویژن با تکنولوژی جدید که طراحی کرده است می تواند در هر شرایط آب و هوایی در زیر آب بهترین کیفیت تصویر را ارائه دهد .

از این دوربین مداربسته زیر آب هایک ویژن می توان برای کار های مختلفی از جمله اکتشافات نفتی ، غواصی زیر آب ، نظارت بر آبزیان ، مخازن مختلف ، استخر های شناو فاضلاب ها استفاده کرد .

دوربین های زیر آب هایک ویژن مدل DS-2XC6224G0-L می تواند تا 50 متر فشار زیر آب را تحمل کند

جنس بدنه این دوربین از استیل ضد زنگ است و در برابر زنگ زدن و خوردگی مقاوم است . شیشه روی دوربین زیر آب هایک ویژن از ماده مخصوصی درست شده است که این ماده از چسبیدن و رشد میکرو ارگانیسم ها مانند جلبک ها و کاهش میزان دید دوربین می شود .

شرکت هایک ویژن مدل دیگری از همین دوربین را طراحی کرده که می تواند تا عمق 15 متری زیر آب تصویر برداری کند که مدل آن DS-2XC6224GO-L می باشد .

برای انتقال تصویر این دوربین از کابل های تقویت شده مناسب استفاده می کنند .

این سری دوربین های مداربسته زیر آب هایک ویژن از تکنولوژی دید در شب هم برخوردار است و تا شعاع 10 متری را نوردهی می کند .

لنز این دوربین هایک ویژن ثابت و 2.8 میلیمتر می باشد .

کیفیت این دوربین زیر آب هایک ویژن 2 مگاپیکسل می باشد و فرمت فشرده سازی تصویر H.265+ را دارا است و از قابلیت WDR برخوردار می باشد .

دوربین هایک ویژن مدل DS-2XC6224G0-L امکان نصب رم تا 128 گیگابایت را دارد .

اشتراک گذاری این مقاله

برچسب ها