• 026-32620000
  • 021-54029000
شبکه گستر ساینا

معرفی دوربین های توربو اچ دی PIR هایک ویژن

معرفی دوربین های توربو اچ دی PIR هایک ویژن

دوربین های توربو اچ دی مجهز به سنسور PIR هایک ویژن قادرند تا با استفاده از سنسور تعبیه شده بر روی بدنه دوربین و نرم افزار هوشمند آن ، انسان را از غیر انسان تشخیص دهند . به عبارت ساده تر این دوربین ها تمامی آلارم-های نادرست ناشی از تشخیص غیر از انسان را فیلتر می کند . تصویر این سری از دوربین های هایک ویژنبا استفاده از DVR های سری Hikvision Turbo HD K Series ضبط می شود . حذف هوشمند آلارم های کاذب ، فضای ذخیره شده روی هارد دستگاه را به میزان قابل توجهی کاهش می دهد و از این رو استفاده از این سیستم برای مشتریان ، مقرون به صرفه می باشد .

به علاوه بر روی دوربین یک فلش نوری قرار گرفته است که در مواقع تشخیص نفوذ افراد ، با تولید نور سفیدخیره کننده ای به عنوان یک عامل دور کننده فوری عمل می کند . دوربین توربو اچ دی PIR هایک ویژن بهگونه ای طرایح شده است که با استفاده از LED های هوشمند مادون قرمز خود توان تصویر بردای با کیفیتبالا در شرایط نوری بسیار تاریک را برای کاربران فراهم می کند . از این رو می توان با خیال راحت از این سری دوربین های هایک ویژن در محیط های بسیار تاریک استفاده نمود .

سیستم یکپارچه دوربین PIR و دستگاه ضبط DVR سری K هایک ویژن با تشخیص نفوذ غیر مجاز افراد بهمحوطه ، بلافاصله برای ماموران امنیتی آلارم هشدار ارسال می کند و با تاباندین فلش نور سفید در وحله نخستباعث دور کردن هر گونه تهدید می شود ، سپس در صورتی که مهاجمین به ورود ادامه دهند با شناسایی تصویر چهره آنها ، مدارک مورد نیاز جهت ارائه به مراجع قضایی را تهیه می کند.

جهت حفاظت محیطی مطلوب ، دوربین مدار بسته می تواند یک راه حل مفید باشد ، هر دوربین می تواندمحوطه وسیعی را پوشش دهد و شواهد و تصاویر زیادی هنگام ورود افراد مهاجم ثبت کند ، از این تصاویرمی توان به عنوان مدارک مهم در مراجع قضایی استفاده کرد ، به علاوه کارشناسان حفاظت محیطی هر مجموعهمی توانند با آنالیز تصاویری که دوربین مدار بسته از ورود غیر مجاز افراد ثبت کرده است ، بسیاری از نقاطضعف ها و موانع محیطی را بر طرف نمایند .

PIR Camera

اشتراک گذاری این مقاله

برچسب ها