• 026-32620000
  • 021-54029000
شبکه گستر ساینا

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

لینکسیس (Linksys) یکی از بزرگتری و برترین تولید کنندگان تجهیزات شبکه و کامپیوتری در سال 1988 در ایالات متحده تاسیس شد و با کمک کمپانی های بزرگی نظیر Cisco و Belkin پیشرفت های چشمگیر و عظیمی بدست آورد که با کمک این پیشرفت ها محصولات لینکسیس به یکی از مهم ترین تولید کنندگان تجهیزات شبکه در دنیا مبدل شد.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”5/6″][vc_column_text]

محصولات لینک سیس طیف وسیعی از مصارف کاربران خانگی و اداری را تشکیل می دهد. این محصولات شامل مودم های ADSL ، روتر های وایرلس و سوئیچ ها اداری و خانگی می باشند که به آخرین تکنولوژی های روز دنیا مجهز شده اند تا تمامی نیاز های کاربران خانگی و اداری را به صورت کامل بر طرف سازند.کاربران حرفه ای و علاقه مند به لینکسیس از این پس می توانند محصولات این کمپانی را با گارانتی رسمی و سه ساله خریداری کنند. جهت اطلاعات بیشتر با شماره ۵۴۰۲۹۰۰۰  تماس حاصل فرمایید.

تجهیزات اکتیو لینک سیس , تجهیزات شبکه لینکسیس , تجهیزات شبکه اکتیو لینک سیس

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/6″][us_btn text=”نمایش لیست محصولات” link=”url:https%3A%2F%2Fsainasoft.com%2Fproduct-category%2Fnetwork%2Flinksys%2F||target:%20_blank|”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

محصولات لینکسیس
برای اطلاع از کلاس های Linksys میتوانید
اینجا کلیک کنید.
با توجه به نوسانات بازار، لطفا برای دریافت لیست قیمت محصولات لینکسیس شما میتوانید با شماره 02154029000 تماس حاصل فرمایید کارشناسان شبکه گستر ساینا اطلاعات لازم را در اختیارتان قرار خواهند داد.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]