• 026-32620000
  • 021-54029000
شبکه گستر ساینا

محصولات کیونپ (QNAP) برای پشتیبان گیری از اطلاعات

محصولات کیونپ (QNAP) برای پشتیبان گیری از اطلاعات

محصولات کیونپ در زمینه تجهیزات ذخیره سازی تحت شبکه و در انواع مختلف هستند. این محصولات به خاطر عملکرد بالا و کاربرد آسان و امکان افزایش ظرفیت و فضای ذخیره سازی، قدرت پردازش بالا و قابلیت پشتیبان گیری راحت مورد توجه بسیاری از شرکت‌ها برای ذخیره و پشتیبان گیری تحت شبکه از اطلاعات قرار گرفته‌اند.

محصولات کیونپ برای پشتیبان گیری از داده‌های فعال به کار می‌روند و به صورت اتوماتیک اقدام به ایجاد کپی از اطلاعات می‌کنند. اتفاقات مختلفی باعث از دست رفتن اطلاعات در یک سازمان می‌شوند، یکی از آنها خرابی هارد دیسک ذخیره ساز اطلاعات است که در صورتی که از محصولات پشتیبان گیری کیونپ در سیستم استفاده شده باشد، این اطلاعات به راحتی و با داشتن رابط کاربری آسان بازگردانی خواهند شد. به راحتی می‌توانید انواع مختلف این محصولات را از  نمایندگی qnap  تهیه کنید.

ذخیره سازهای کیونپ به سه دسته تقسیم می‌شوند که در زیر به آنها اشاره خواهیم کرد.

محصولات کیونپ کوچک

این نوع از ذخیره ساز در مراکز کوچک اطلاعات کاربرد دارد و می‌توان به وسیله آن به راحتی فایل‌ها را مدیریت کرد و آنها را به اشتراک گذاشت. می‌توان به وسیله آن، فایل‌ها را بین دستگاه‌های مختلف مانند موبایل با سیستم عامل‌های متفاوت به اشتراک گذاشت. به وسیله این محصولات به راحتی می‌توان نگهداری اسناد، عکس‌ها و فایل‌های مختلف را انجام داد.

این وسایل از امکان ترنس کدینگ (transcoding) استفاده می‌کنند و می‌توان به واسطه آنها از ویدیوهای باکیفیت بالا، پشتیبانی کرد. با پیشرفت تکنولوژی و قابلیت فیلم برداری گوشی‌های هوشمند و دوربین‌های نظارتی با رزولوشن بالا، حجم فیلم‌های ذخیره شده هم بالا رفته و برای انتقال آنها به پهنای باند زیادی نیاز خواهد بود. تکنولوژی ترانسکدینگ استفاده شده در محصولات کیونپ امکان به اشتراک گذاری ویدیوهای با کیفیت بالا را فراهم می‌کند.

این تکنولوژی، ویدیوهای باکیفیت را با کمترین مصرف پهنای باند، انتقال می‌دهد و می‌توان با استفاده از آن علاوه بر صرفه جویی در پهنای باند، تصاویر باکیفیتی را در صفحه نمایش تلویزیون مشاهده کرد. این دستگاه‌ها در شرکت‌ها و خانه‌ها به افراد کمک می‌کنند فایل‌ها را به اشتراک بگذارند.

ذخیره ساز متوسط

این دستگاه‌ها برای شرکت‌هایی استفاده می‌شوند که در یک ساختمان قرار دارند و حجم اطلاعاتی که باید ذخیره شوند، زیاد نیست. این دستگاه می‌تواند بین دیگر تجهیزات شبکه مانند سرورها، فایل‌ها را به اشتراک بگذارد. با استفاده از این دستگاه‌ها، مدیریت متمرکز حساب‌ها آسان خواهد بود و به راحتی می‌توان از اطلاعات سرورها نسخه پشتیبان تهیه کرد.

این ذخیره سازهای تحت شبکه مدل متوسط، با استفاده از سیستم حفاظت از اطلاعات RAID از داده‌ها محافظت کرده و محیط امنی را برای ذخیره اطلاعات فراهم می‌کند. این دستگاه‌ها در شرکت‌های متوسط تمام نیاز شما را فراهم خواهند کرد و می‌توانید اطلاعات را در آن ذخیره کنید. می‌توانید به وسیله آن سطح دسترسی مختلف برای کاربران تعیین کرده و برای هر کاربر فایل و پوشه اختصاصی ایجاد کنید. می‌توان به وسیله این دستگاه ارتباطات بین کارمندان را آسان کرد.

ذخیره ساز کیونپ سازمانی

ذخیره ساز کیونپ سازمانی تحت شبکه برای سازمان‌ها و شرکت‌های بزرگ مناسب است و راهکاری یکپارچه برای آنها ایجاد می‌کند. در کنار ظرفیت و عملکردی بالا، سازگاری مناسبی با انواع شبکه‌های فعلی و نسل آینده دارد و دارای حداکثر کارایی است. با استفاده از این سیستم‌ها ارتباط با ایستگاه مدیریت ITT آسان خواهد بود.

در هر زمانی می‌توان آنها را گسترش داد. بعد از نصب سرور و دیگر تجهیزات شبکه و استفاده از این سیستم، به راحتی می‌توانید فضای ذخیره سازی جدیدی را به سیستم اضافه کنید. این سیستم قابلیت‌های بالایی در زمینه‌های مختلف دارد و یک راهکار مطمئن برای ذخیره سازی اطلاعات در سازمان‌های بزرگ خواهد بود.

با کارشناسان ما تماس بگیرید تا راهنمایی‌های لازم را برای انتخاب سیستم مناسب به شما ارائه دهند.  

اشتراک گذاری این مقاله

برچسب ها