[vc_row][vc_column width=”5/6″][vc_column_text]

برند جدید های لوک در سال 2018 توسط شرکت معتبر Hikvision به بازار های جهانی معرفی شد.

این برند با هدف جذب مشتریان پایینی و بخشی از مشتریان میانی سیستم های نظارت تصویری و نصب دوربین مداربسته سعی در جذب حداکثری این مشتریان دارد، قالب محصولات شرکت دوربین های مداربسته های لوک اکونومی می باشد و توانسته دوربین هایی با کیفیت بالا و قیمت پایین ارائه دهد.

محصولات این برند به دو دسته تقسیم می شود :

سیستم های نظارت تصویری تحت شبکه و سیستم های نظارت تصویری آنالوگ

کارایی بالای نرم افزار :

این برند دارای نرم افزار های مناسب مدیریت و نمایش تصاویر برای دستگاه های کامپیوتر شخصی و تلفن های هوشمند می باشد. با توجه به کیفیت بالای این محصولات شرکت شبکه گستر ساینا گارانتی دو ساله تعویض را برای این محصولات در نظر گرفته است. در زیر به معرفی محصولات این برند اشاره می کنیم.

 

محصولات تحت شبکه های لوک

محصولات تحت شبکه های لوک شامل :

دوربین ها، دستگاه های ضبط تصاویر و یا ان وی ار ها می باشد.

این دوربین دارای کیفیت تا 4 مگاپیسل می باشند.

از لحاظ تکنولوژی نیز دارای سیستم WDR و دید در شب با تکنولوژی جدید می باشد.

 

محصولات آنالوگ های لوک

محصولات نظارت تصویر آنالوگ های لوک شامل :

دوربین ها با کیفیت های HD و قیمت بسیار پایینی می باشد همچنین دستگاه های ضبط کننده تصاویر یا دی وی ارهای این برند از تمامی استاندارد های دوربین های مداربسته آنالوگ پشتیبانی می کند این بدان معنی است که اگر در جایی مشتریان تعدادی دوربین از قدیم داشتن و یا تعدادی دوربین متفاوت خریداری کردند می توانند با دی وی ار های های لوک تمام این تصاویر را در یک مانیتور مشاهده کنند. این تکنولوژی کمک بسزایی برای جلوگیری از استفاده چندین دستگاه مختلف در یک پروژه را می دهد.

 

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/6″][us_btn link=”url:https%3A%2F%2Fsainasoft.com%2Fproduct-category%2Fvideo-surveilliance%2Fhilook%2F|title:%D9%85%D8%AD%D8%B5%D9%88%D9%84%D8%A7%D8%AA%20%D9%87%D8%A7%DB%8C%D9%84%D9%88%DA%A9|target:%20_blank|” text=”لیست محصولات هایلوک”][/vc_column][/vc_row]