معرفی شرکت تیاندی


تیاندی در سال 2004 تاسیس شد، فناوری تیاندی یک راه حل نظارت و مراقبت هوشمند در جهان است و فراهم کننده خدمات کاملا رنگی و به صورت تمام وقت می باشد که رتبه هفتم را در زمینه ی نظارت داراست. به عنوان یک رهبر جهانی در صنعت نظارت تصویری، تیاندی هوش مصنوعی ، داده های بزرگ ، رایانش ابری ، اینترنت اشیا و دوربین ها را در راه حل های هوشمند ایمن محور ادغام می کند. تیاندی دارای بیش از 2000 کارمند ، 60 شعبه و مرکز پشتیبانی در داخل و خارج از کشور میباشد.

tiandy

تیم قدرتمند


با داشتن تیم تحقیق و توسعه قدرتمند و بسیار توانمند به عنوان هسته اصلی شرکت تیاندی  و در صنعت اولین کسانی هستند که مفهوم “starlight” را در سال 2015 ارائه دادند.

که از آن در IPC برای گرفتن تصاویر واضح و رنگارنگ در صحنه ای ثابت با روشنایی 0.002 لوکس، استفاده شد . سپس دوربین های “Super Starlight” را با الگوریتم انحصاری TVP بهبود بخشیدیم تا در سال 2017 تصویری در صحنه ای ثابت با روشنایی 0.0004 لوکس ثبت کند و سپس در صحنه ای دینامیک با روشنایی 0.0004 لوکس در سال 2018 تصویری ثبت کرد.

 و به طور کامل خط تولید دستگاه Star را که شامل سری های PTZ، IPC و Panoramic می باشد را راه اندازی کرد.

اکنون ، با استفاده از رابط کاربری گرافیکی کاربر پسند “Easy7” VMS و نرم افزار موبایل “EasyLive”، محصولات مقرون به صرفه و محصولات مبتنی بر پروژه از جمله دوربین 2MP تا 16MP، دوربین PTZ 4X تا 44X و NVR 5CH تا 320CH پیشنهاد داد.
 با استفاده از خط تولید پیشرفته SMT و سیستم کنترل دقیق کیفیت، تیاندی قادر به ارائه 8 میلیون قطعه IPC با نرخ نقص کمتر از 1٪ در سال هست.
با تمام این تلاش ها، تیاندی همچنین اولین شرکت در صنعت هست که جایزه برند معروف ملی را دریافت کرده است.

 به علاوه، دارای گواهی نامه CMMI5، پیش نویس 25 استاندارد صنعتی هستیم که از عضویت کامل در ONVIF بهره می برد و بیش از 500 حق ثبت اختراع محصول و حق چاپ نرم افزار به دست آورده است.


سال تجربه
0
کارمند رسمی
0
ثبت اختراع
0
شعبه در دنیا
0


جهت دریافت مشاوره و قیمت با شرکت شبکه گستر ساینا نمایندگی رسمی محصولات تیاندی در ایران تماس بگیرید