معرفی شرکت ازراک

شرکت ASRock در سال 2002 تاسیس شده  و به صورت تخصصی در حوزه بوردهای اصلی (motherboard) کامپیوتری فعالیت می‌کند. ASRock با اتکا به سه مفهوم کلیدی “خلاقیت (Creativity)، با ملاحظه (Consideration)، مقرون‌به‌صرفه (Cost-effectiveness) “؛ افق های جدیدی را در عرصه تولید بوردهای اصلی می‌گشاید و در عین حال با توجه به سازگاری با محیط زیست، محصولاتی را توسعه می‌دهد که با طبیعت سازگار باشند.

رشد و توسعه شرکت ASRock بسیار سریع بوده و آن را به سومین برند بزرگ تولید motherboard در جهان تبدیل کرده است. گرچه کمپانی Asrock از برندهای تقریباً جوان در صنعت علوم کامپیوتری می‌باشد ولی با بهره‌بردن از تیم بسیار خبره از مهندسان اقدام به تولید و ارائه محصولاتی اعم از کامپیوترهای صنعتی و قطعات کامپیوتری از قبیل توسعه و ساخت مادربرد، کارت گرافیک مخصوص بازی و سینماهای خانگی می‌کند. یکی دیگر از محصولات شرکت ازراک که توسط این برند بعد از تجربیات بسیار باارزش در تولید انواع مادربرد به دست آورده بود، کارت گرافیک ازراک می‌باشد. این کمپانی با تولید کارت گرافیک‌هایی بر اساس تراشه‌های مادربرد AMD آغاز کرد و به جمع تولیدکنندگان کارت گرافیک پیوست. 

دفتر مرکزی شرکت ASRock در تایوان قرار داشته و شعبه‌هایی نیز در اروپا و ایالات متحده دارد.
اهداف مدرن و پرطراوت شرکت از مخاطبان اصلی تا علاقه‌مندان به زمینه motherboard و کاربران مختلف را مد نظر قرار داده و شهرتی جهانی در خصوص تخصص و قابلیت اطمینان کسب نموده است.