• 026-32620000
  • 021-54029000
شبکه گستر ساینا

سیسکو و نسل بعدی Storage

سیسکو و نسل بعدی Storage

طبق اعلام Cisco Global Cloud Index افزایش پنج برابری دیتاهای ذخیره شده تا سال 2020 به عدد فوق العاده 915 اگزابایت خواهد رسید، در همین راستا سیسکو از نوآوری در نسل بعدی Storage Networking برای مشتریان خود در جهت کمک به دسترسی سریع تر و بهینه سازی مدیریت دیتاهای ذخیره شده خبر داد.
سیسکو ، نسل جدید پورت های FC32Gb را در سوئیچ های Storage خود در محصولات MDS، تنها با نصب یک ماژول سخت افزاری فراهم نموده است.
در راستای حمایت از مشتریان، در تمامی نسل های فعلی و آینده سوئیچ های MDS، پشتیبانی از Storage های فوق سریع NVMe بدون تغییر در ساختار سخت افزاری بر بستر پروتکل های FC ، FCOE و SCSI با ارتقا به NX-OS نسخه 8 امکان پذیر می باشد.
به طور مثال MDS 9700 که در سال 2013 معرفی شده است، در حال حاضر با نصب یک ماژول سخت افزاری قابلیت پشتیبانی از پورت های FC32Gb را خواهد داشت. سیسکو در همین راستا با همکاری شرکت های Broadcom/Emulex و Cavium/Qlogic کارت های HBA را برای سرور های UCS تولید نموده است.
به نقل از Thomas Scheibe مدیر ارشد بخش مدیریت محصولات و راه حل های دیتاسنتر: ” سیسکو به حضور قدرتمند در مارکت Storage Networking متعهد است و ما مفتخریم که با ارائه راه حل های Economy و حمایت از سرمایه گذاری مشتریان در این زمینه پیشرو باشیم.”

اشتراک گذاری این مقاله

برچسب ها