• 026-32620000
  • 021-54029000
شبکه گستر ساینا

سیستم رادار امنیتی جدید هایک ویژن

سیستم رادار امنیتی جدید هایک ویژن

سیستم رادار امنیتی جدید هایک ویژن ، در هر شرایط آب و هوایی ورود غیر مجاز را شناسایی می کند !

کمپانی هایک ویژن سیستم رادار امنیتی تشخیص نفوذ خود را تولید و به بازار عرضه کرد . این رادار قادر است تا هر گونه نفوذی را شناسایی واطلاعات را بر روی خود ذخیره نماید و تا ۳۲ هدف متحرک را دنبال نماید .

تکنولوژی هوشمند به کار رفته در این رادار امنیتی تشخیص نفوذ شرکت هایک ویژن به گونه ای است که کاربران می توانند در هر شرایط آب و هوایی از آن استفاده کنند .

طبق اعلام کمپانی هایک ویژن رادار امنیتی این شرکت یک راه حل ایده آل برای نظارت بر محوطه های گسترده و بزرگ با شرایط آب و هوایی نامساعد است . این رادار می تواند تمام نیاز های مربوط به حفاظت پیرامونی در فضاهایی با وسعت زیاد که استفاده از راهکار دوربین مدار بسته در آنجا با پیچیدگی هایی روبرو است ،

به خوبی پوشش دهد . عملکرد بدون مشکل در آب و هوای نامناسب ، زاویه دید وسیع ، قدرت فوق العاده در تشخیص درست ورود غیر مجاز به منطقه حفاظت شده ، پشتیبانی از راهکار های Cutting-Edge و بسیاری از امکانات دیگر باعث شده تا رادار امنیتی تشخیص نفوذ هایک ویژن برای حوزه هایی مانند بنادر ، فرودگاه ها ،مناطق صنعتی با وسعت و گستردگی زیاد و مواردی شبیه به آن بهترین راه حل امنیتی باشد .

برخی از مهمترین ویژگی های رادار هایک ویژن

  • تشخیص دقیق در منطقه گسترده
  • حداقل تشخیص و یا آلارم اشتباه
  • امکان اتصال به سیستم های نظارت تصویری جهت تایید ورود غیر مجاز
  • امکان انجام ماموریت های مختلف نظارتی یا حفاظتی
  • نصب و راه اندازی منعطف و امکان اتصال ساده به سایر سیستم های امنیتی یا نظارتی

سیستم رادار هوشمند هایک ویژن را می توان به دوربین های مدار بسته مختلف ، از جمله دوربین بولت یا دوربین PTZ هایک ویژن متصل کرده و سناریو های ترکیبی متعددی را به این وسیله تنظیم نمود . همچنینرادار هایک ویژن دارای قابلیت POE جهت تغذیه دوربین های مدار بسته هایک ویژن می باشد . کاربران می توانند این دوربین ها را بصورت Plug and Play به دستگاه وصل کرده و از آن استفاده کنند .

اشتراک گذاری این مقاله

برچسب ها