• 026-32620000
  • 021-54029000
شبکه گستر ساینا

سرور مدیریت تصاویر تیاندی سری K2000

سرور مدیریت تصاویر تیاندی سری K2000

با پیشرفته شدن سیستم‌های تصویری و نیاز بیشتر بازار به سرورهای مدیریت تصاویر، تیاندی از محصولی رونمایی کرده است که تنها با داشتن یک سرور، همه‌ی نیازهای شما در مدیریت تصاویر برطرف خواهد شد.

سرور مدیریت تصاویر

تا کنون اینکه شما با یک سرور مدیریت تصاویر بتوانید چندین کار را انجام دهید امری غیر ممکن بود. سرورها معمولاً از پورت‌های بالایی برخوردار نبودند و تنها به چند نیاز محدود کاربر پاسخ می‌دادند و برای سایر موارد شما باید سروری گران‌تر و یا برای هر امکان سروری جداگانه تهیه می کردید.

سرور مدیریت تصاویر تیاندی مدل k2000  با نیاز سنجی همه جانبه جامعه هدف آمده است تا همه‌ی نیازهای شما برای مدیریت تصاویر خود را برطرف کند.

در ادامه به توضیح امکانات سرور مدیریت تصاویر تیاندی مدل k2000 می پردازیم.

سرور مدیریت تصاویر تیاندی

در پلتفرم‌های امنیتی سنتی عمدتا بیشتر تمرکز بر روی مدیریت ویدیو، ذخیره سازی و ارسال است. اما امروزه علاوه بر موارد ذکر شده، رمزگشایی، کنترل دسترسی، مدیریت بازدیدکنندگان، بررسی موانع و … مورد نیاز واقع شده است.

سرور مدیریت تصاویر تیاندی سری k  به منظور ارائه محصولات با کیفیت بالا در سطح پلت‌فرم، یک راه حل همه جانبه بر اساس یک اکوسیستم امنیتی ایجاد کرده است.

از مهم‌ترین فناوری‌های به کار گرفته شده در سرور مدیریت تصاویر تیاندی می‌توان به‌به فناوری همگرایی با معماری دوگانه X86+ARM تا موتور پردازش تصاویر کاملاً هوشمند و مستقل، سرور ذخیره سازی متمرکز و…  پرداخت.

VMS به کار رفته در سرور مدیریت تصاویر تیاندی مدل k2000  از جدیدترین نسل‌های سرورهای امنیتی و اختصاصی است که به صورت اختصاصی توسط گروه تیاندی توسعه داده شده است.

در سیستم‌های قدیمی معمولاً شما برای راه اندازی یک سیستم مدیریت تصاویر به ۴ سرور از قبیل: یک سرور مدیریت مرکزی، سرور دسترسی، سرور ذخیره سازی ویدیو و یک رمزگشا نیاز داشتید.

در سرور مدیریت تصاویر تیاندی این چهار سرور همگی باهم ترکیب شده و شما می‌توانید همه‌ی امکانات گفته شده را فقط در یک سرور دریافت کنید. علاوه بر پیکر بندی ساده، در هزینه‌های خود هم به صورت قابل توجهی صرفه جویی خواهید کرد.

Vms  همه کاره تیاندی با Easy7 CMS Tiandy بسیار راحت هماهنگ می‌شود و این هماهنگی باعث می‌شود تا خدمات و ویژگی‌هایی بیشتر از آنچه انتظارش را دارید نصیب شما شود. برخی از این ویژگی‌ها شامل ماژول تشخیص چهره با استفاده از هوش مصنوعی، ارتباط با سایر دوربین ها در یک IP مشخص و در محیطی رمزنگاری شده است.

طبق تست‌های انجام شده و مقایسه با سایر سرورهای موجود در بازار، سرور مدیریت تصاویر تیاندی مدل k2000  دارای بیشترین سرعت پاسخ‌دهی در ارتباط با دیتابیس است و همین موضوع نقش مهمی در صرفه جویی در زمان دارد.

باید بدانید که تیاندی در حال حاضر جزو سه تولید کننده برتر دوربین مدار بسته در چین و همچنین هفتمین تولید کننده برتر در بازار جهانی است. با انتخاب تیاندی هزینه‌ی خود را در جای درستی سرمایه‌گذاری کرده‌اید.

علاوه بر ویژگی‌های یاد شده سرور مدیریت تصاویر تیاندی بهترین گزینه برای ضبط‌های تحت شبکه، نمایش زنده، نقشه الکترونیکی و مدیریت ویدیوهای انبوه است. همچنین ویژگی زنگ هشدار از مواردی است که تیاندی را از سایر هم رده‌های مشابه خود جدا می‌سازد. حافظه قدرتمند تیاندی شما را  از داشتن هرگونه حافظه‌ی جانبی بی‌نیاز می‌کند و دیگر نگرانی‌ای از بابت مدیریت حجم و حافظه نخواهید داشت.

سرور مدیریت تصاویر تیاندی مدل k2000  از ۲۴ هاردیسک پشتیانی می‌کند. همچنین قابلیت ذخیره سازی به صورت متمرکز و یا رمزگشایی تا ۲۰۰۰ کانال در این سرور فراهم شده است.

این سرور از ۲ رابط خروجی به صورت VGA و HDMI پشتیابنی می‌کند و سیستم عامل لینوکس بر روی آن نصب و قابل استفاده است.

پهنای باند ورودی ویدئو ۵۱۲ مگابایت و پهنای باند خروجی 400 مگابایت است. همچنین قابلیت فعال و غیرفعال سازی تشخیص چهره برای شما وجود خواهد داشت.

ویدیوهای ضبط شده خود را می‌توانید به صورت محلی و جدای از فضای ابری دخیره سازی کنید.

عمل‌کرد NTP  و RAID 0/1/5/6/10/50/60 کاملاً در سرور مدیریت تصاویر تیاندی پشتیبانی می‌شود.

برای انجام پیکربندی‌های خود و نظارت بر وضعیت دیسک و سایر موارد، رابط کاربری زیبا و راحتی در اختیار شما قرار خواهد داشت.

کنترل وسایل نقلیه، حضور و غیباب و حتی هدایت انسان‌ها با سرور تیاندی امکان‌پذیر است و همچنین قابلیت جستجوی چهره در این سرورها کاملاً تعبیه شده است.

اشتراک گذاری این مقاله

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برچسب ها