استفاده از دستگاه NAS به عنوان مرکز نظارت تصویری

QVR Pro راهکار جدید نظارت تصویری کیونپ است که با ارائه ۸ کانال داخلی جهت مانیتورینگ؛ به شما امکان ساخت سریع یک سیستم نظارت تصویری خانگی را می دهد که در دستگاه NAS کیونپ شما میزبان می شود و به هیچ نرم افزار اضافه ای احتیاج ندارد. کسب و کارهای مختلف می توانند به سادگی با خرید لایسنس QVR Pro تعداد کانال های تحت پشتیبانی سیستم را (تا حداکثر ۱۲۸ کانال) افزایش دهند و بدین ترتیب یک شبکه گسترده نظارت تصویری پیاده سازی نمایند. QVR Pro از یک فضای ذخیره سازی مستقل جهت ضبط ویدئو در دستگاه QNAP NAS استفاده می کند و به لطف قابلیت توسعه حافظه NAS ؛ شما می توانید ویدئوهای امنیتی را ذخیره نموده و در موارد مورد نیاز پخش کنید.

 

نهایت بهره برداری از پتانسیل دوربین های fisheye

QVR Pro از تمامی دوربین های fisheye استاندارد موجود در بازار پشتیبانی می کند و شامل ویژگی Qdewarp است که قسمت های بهم ریخته تصاویر اصلی را مجددا به نسبت های مناسب تبدیل می کند. QVR Pro همچنین دارای عملکردهای پیشرفته ای نظیر ارائه امکان مشاهده تصویر یک دوربین fisheye به صورت همزمان در 9 کانال مختلف و با زوایای مختلف و شتاب دهی سخت افزاری جهت کدگشایی تصاویر دوربین fisheye است. QVR Pro در عین ارائه انعطاف پذیری در اجرا، عملکرد بالای سیستم نظارت تصویری و ایمنی را تضمین می کند.

 

تفاوت بین QVR Pro و سایر سیستم های نظارت تصویری مبتنی بر ذخیره‌سازهای NAS چیست؟

 

در گذشته، کاربرد نظارت تصویری تنها یکی از قابلیت های فراوان دستگاه های NAS به شمار می رفت. هیچ حافظه اختصاصی به ضبط ویدئوهای نظارتی تعلق نداشت و معمولا عملکرد سیستم محدود بود که این امر جهت برطرف ساختن نیازهای سیستم نظارت تصویری حرفه ای چندان مناسب نبود. QVR Pro سیستم نظارت تصویری کاملا جدید کیونپ، با معرفی مفهوم “فضای ذخیره سازی اختصاصی” تضمین می کند که فضای ذخیره سازی کاملا برای QVR Pro رزرو شده است و عملکرد سیستم تحت تاثیر سایر وظایف دستگاه NAS قرار نخواهد گرفت.

مدیریت انعطاف پذیر فضای ضبط ویدئو

ظرفیت حافظه را از قبل تخصیص دهید و حافظه ای ویژه به ضبط ویدئوی هر یک از دوربین ها را براساس فضای تحت پوشش و اهمیت آن اختصاص دهید. شما همچنین می توانید حداکثر و حداقل تعداد روزهای ضبط ویدئو را برای تک تک دوربین ها تنظیم کرده و یک نمای کلی از مصرف فضاهای ضبط ویدئو در اختیار داشته باشید.

 

اختصاص منابع سیستم برای ضبط رویدادها

 

منابع استریم جداگانه را اختصاص دهید و فضاهای اختصاصی ذخیره سازی را برای ضبط ویدئوهای عمومی و ضبط ویدئوهای مرتبط با رویداد تخصیص نمایید. این ویژگی تضمین می کند که رویدادهای مهم، منابع سیستمی بیشتری داشته باشند. به عنوان مثال، ضبط ویدئوهای رویدادهای روی یک SSD می تواند عملکرد بهینه خواندن و نوشتن را ایجاد کرده و به هشدار رویدادها سرعت بیشتری بخشد که نهایتا زمان پاسخگویی شما را کاهش خواهد داد.


 

یک فضای ضبط فوری جهت تضمین ضبط ویدئوی شبانه روزی

 

شما می توانید یک حجم اضافی در فضای ضبط را به ضبط ویدئو اختصاص دهید. اگر حجم اصلی ضبط دچار مشکل شود، ویدئوهای ضبط شده در این حجم اضافی ذخیره خواهند شد.

 

ظرفیت قابل توسعه جهت بایگانی طولانی مدت

 

توسعه پذیری بالای دستگاه های NAS کیونپ یک مزیت کلیدی به QVR Pro ارائه می دهد. هنگامی که فضای ضبط ویدئو در حال اتمام باشد، شما می توانید با اتصال واحدهای توسعه به دستگاه NAS یا با استفاده از ویژگی VJBOD کیونپ، ظرفیت ذخیره سازی سیستم خود را افزایش دهید.


 

کاربری QVR Pro: پخش و نمایش زنده

نرم افزار کاربری کابران QVR Pro می تواند در دستگاه های مبتنی بر ویندوز و Mac  یا HD Station خود دستگاه NAS کیونپ نصب شود و شما را قادر سازد تا از ویدئوهای پلتفرم های مختلف را مشاهده کرده و به شکلی انعطاف پذیر بین حالت نمایش زنده و پخش جابجا شوید تا براحتی کنترلی کامل بر روی محوطه تحت پوشش دوربین های مداربسته داشته باشید.

 

راهکار qvr pro کیونپ

پخش فوری

 

پخش زنده چند کانال را مشاهده کرده و ویدئوهای ضبط شده را در یک رابط پخش کنید. تنها با یک کلیک می توانید بین حالت های پخش زنده تصاویر، پخش تکی و پخش همگام سازی شده جابجا شوید. شما همچنین می توانید موارد ضبط شده در یک زمان خاص را صرفا با کلیک روی نوار زمان یا با انتخاب بازه زمانی مشاهده کنید.

 

قالب پویا

نرم افزار کاربری QVR Pro یک پنل نمایش با قابلیت سفارشی سازی بالا ارائه می دهد. شما می توانید نسبت نمایش هر یک از کانال ها را تغییر دهید، ترتیب نمایش را مشخص کرده یا با استفاده از ماژول نمایش داخلی نیازهای نظارتی خود را برطرف کنید.

 

ناحیه مورد توجه

ویژگی بروزرسانی شده ناحیه مورد توجه (ROI) از تصاویر ناحیه ای چندگانه از یک دوربین را در حالت های مشاهده زنده و پخش تحت پشتیبانی قرار می دهد. شما می توانید چندین ناحیه را تعریف کرده و آنها را در تصویر نمای کلی بزرگتر نمایش دهید. برای استفاده از این ویژگی نیازی به خرید لایسنس اضافی نیست و همچنین محدودیتی در انتخاب ناحیه ها وجود ندارد.

 

فناوری Qdewarp

ویژگی خلاقانه Qdewarp کاربران را قادر می سازد تا ویدئوهای ضبط شده دوربین fisheye استاندارد را بدون تاثیرگذاری روی ویدئوی ضبط شده اصلی، در نسبت هایی متناسب ببینند. قسمت های دارای اعوجاج موجود در گوشه ها می توانند به نماهای پانورامیک کاملا واضح تبدیل شوند.نقشه الکترونیکی

اگر یک رویداد رخ دهد، شما می توانید به سرعت محل دوربین را در نقشه الکترونیکی تشخیص دهید تا پاسخگویی در زمان مناسب را تضمین کند.

emap