• 026-32620000
  • 021-54029000
شبکه گستر ساینا

دوربین پلاک خوان ویوتک

دوربین پلاک خوان ویوتک

دوربین پلاک خوان ویوتک

با ارتقاء مولفه های ویدئویی و جهش به مرحله ای فراتر، ویوتک که هم اکنون سازنده پیشرو در جهان در زمینه راهکارهای نظارت تصویری میباشد دوربین پلاک خوان ویوتک پارت نامبر IB9387 را به بازار ارائه داده است.

با داشتن نرم افزار پلاک خوان و قابلیت EDGE-COMPUTING بدون نیاز به سرور ، این دوربین قادر به تشخیص پلاک در بیش از 70 کشور جهان میباشد. این ویژگی به همراه دیگر قابلیت ها این دوربین را به ابزاری قدرتمند در زمینه تشخیص پلاک تبدیل نموده و همچنین یک سیستم به صرفه و جامع برای مجتمع های مسکونی، کنترل دسترسی به پارکینگ و سیستم های عوارضی میباشد.
این دوربین همچنین مدیریت کنترل دسترسی خوبی را از طریق لیست های سیاه و سفید و نگهداری دوربین های مرکزی MULTI-SITE به اپراتور میدهد. به کمک لیست سیاه و سفید ثبت شده در IB9387، سیستم کنترلی گیت ورودی را هنگامی که اتومبیل ورودی در لیست سفید عضو باشد می گشاید. از سوی دیگر، اتومبیل عضو لیست سیاه در هنگام ورود، یک تن هشدار را فعال نموده و در نتیجه یک پیام برای پرسنل حفاظت ارسال میشود. با وجود این دوربین، پرسنل حفاظتی پارکینگ های بزرگ با چندین ورودی، نیازی به مراحل دشوار ارتقاء سیستم های خود نخواهند داشت. ایشان به راحتی لیست سیاه و سفید را بر روی سیستم دوربین پلاک خوان IB9387 آپلود نموده (که این لیست توسط همه دوربین های دیگر نصب شده در سیستم به طور اتوماتیک دانلود و ثبت خواهد شد) و در نتیجه در زمان نصب تجهیزات و همچنین سازوکارهای نگهداری کاهش چشمگیری خواهند داشت.
با بهره گیری از پنل های API گوناگون، سیستم های شخص ثالث مانند مدیریت پارکینگ، دریافت عوارض، و همچنین سیستم های weighbridge قادر به دریافت تصاویر زنده از دوربین های پلاک خوان IB9387 با ثبت جزییاتی شامل نام کشور، منطقه، تاریخ و زمان و همچنین confidence level میباشند.
و بالاخره این دوربین پیشرفته مجهز به سیستم Trend Micro IoT Security بوده که پشتوانه ای قوی در زمینه امنیت سایبری خواهد بود. دوربین IB9387 ویوتک با ترکیب قابلیت تشخیص شیء (پلاک) و فناوری مدیریت تصویر، یک سازوکار پلاک خوانی یگانه، جامع، فوق ایمن، هوشمند و قابل تنظیم را به وجود آورده است.
برای اطلاعات بیشتر درباره راهکارهای تشخیص پلاک کمپانی ویوتک به آدرس https://www.vivotek.com/solutions/lpr مراجعه نمایید.

 

اشتراک گذاری این مقاله

برچسب ها