• 026-32620000
  • 021-54029000
شبکه گستر ساینا

دریافت بهترین تصاویر با دستگاه ضبط کننده هایک ویژن مدل DS-7732NI-k4

دریافت بهترین تصاویر با دستگاه ضبط کننده هایک ویژن مدل DS-7732NI-k4

هایک ویژن، شرکت چینی فعال و قدرتمندی در زمینۀ تولید انواع تجهیزات حفاظتی و نظارتی است. دستگاه ضبط کننده هایک ویژن هم یکی از مهم‌ترین تولیدات این شرکت است. دستگاه ضبط کنندۀ تصاویر به دو دسته کلی دستگاه DVR  وNVR  تقسیم می‌شوند. دستگاه DVR  مخصوص ضبط تصاویر دوربین‌های توربوHD و دستگاه NVR مخصوص ضبط تصاویر دوربین‌های تحت شبکه است. دستگاه‌های NVR بر حسب تعداد کانال تقسیم می‌شوند. دستگاه ضبط کننده هایک ویژن شامل دستگاه‌های 4،8،16،32،64 کانال است. هر چقدر تعداد کانال یک دستگاه ضبط کننده کمتر باشد، برای مکان‌های کوچک‌تری قابل ‌استفاده است. به عنوان نمونه، از دستگاه ضبط کنندۀ هایک ویژن مدل DS-7732NI-k4، که دستگاهی 32 کاناله است برای مجتمع‌های مسکونی و تجاری و پارکینگ‌های متوسط استفاده می‌شود.

آشنایی با دستگاه ضبط کننده هایک ویژن مدل DS-7732NI-k4

دستگاه ضبط کننده هایک ویژن مدل DS-7732NI-k4، یک دستگاه ضبط کننده تصاویر تحت شبکه است. این دستگاه از 32 کانال تحت شبکه، حمایت می‌کند. این بدان معنا است که این دستگاه می‌تواند از 32 دوربین تحت شبکه پشتیبانی کند. کیفیت دوربین‌های مورد استفاده برای این دستگاه ضبط کننده، می‌تواند تا 8 مگاپیکسل باشد. این دستگاه، دو عدد پورت USB با خروجی تصاویر HDMI و VGA دارد. دستگاه ضبط کنندۀ هایک ویژن مدل DS-7732NI-k4، شامل پورت خروجی آلارم، یک کانال خروجی جهت اتصال به بلندگو و پورت ارتباطی LAN است. پورت LAN در این دستگاه، امکان اتصال به شبکه‌های کامپیوتری و انتقال تصاویر را روی اینترنت و موبایل فراهم می‌کند. بدنۀ این دستگاه فلزی است و می‌تواند در دمای منفی 10 تا مثبت 50 درجه مقاوم باشد. این دستگاه، برای محیط‌های داخلی قابل استفاده است.

نحوۀ اتصال دستگاه ضبط کننده هایک ویژن مدل DS-7732NI-k4 به دوربین مداربسته

DS-7732NI-k4

این دستگاه از طریق کابل شبکه ردۀ 6 با طول 200 متر و از طریق سوکت RG45 به دوربین‌های مداربسته متصل می‌شود. هم‌چنین با سیستم‌عامل‌های اندروید، ویندوز، مک و IOS سازگار است و شما می‌توانید با هرکدام از این برنامه‌ها، فیلم‌های ضبط‌ شده را ببینید. این دستگاه، قابلیت پخش زنده دارد و شما می‌توانید در یک صفحه به صورت ماتریسی این 32 کانال را مشاهده کنید.

کیفیت بالای تصاویر با دستگاه ضبط کننده هایک ویژن مدل DS-7732NI-k4

این دستگاه به دلیل ساپورت دوربین‌های 8 مگاپیکسلی و پشتیبانی از فرمت‌های گوناگون، کیفیت ضبط بالایی دارد. هم‌چنین از فناوری ضبط +H265 برخوردار است. این فناوری می‌تواند تصاویر را تا 85 درصد فشرده‌تر ضبط کند. فناوری ضبط +H265 کمک می‌کند، مدت‌زمان بیشتری بتوان روی هارد دیسک ضبط کرد. این دستگاه، پهنای باند 320 مگابیت بر ثانیه دارد که فناوری +H265، باعث صرفه‌جویی در مصرف پهنای باند می‌شود. این محصول، می‌تواند از 4 هارد اینترنال تا ظرفیت 10 ترابایت حمایت کند. این ضبط کننده، به فناوری حساس به حرکت مجهز است. هم‌چنین می‌تواند هم‌زمان 32 کانال را پلی بک کند. 16 کانال از 32 کانال قابلیت POE دارند. با قابلیت POE می‌توان از طریق کابل شبکه به دوربین برق‌رسانی کرد.

استاندارد ONVIF

این دستگاه ضبط کننده، استاندارد ONVIF دارد. مزیت ONVIF این است که به استانداردسازی ارتباط بین تجهیزات حفاظتی و واسطه‌های شبکه کمک می‌کند. با این استاندارد، کاربر تنها به یک تکنولوژی و یک راه‌حل محدود نمی‌شود. این استاندارد کمک می‌کند، دستگاه ضبط کنندۀ هایک ویژن مدل DS-7732NI-k4 بتواند از دوربین‌های مداربستۀ دیگر با برندهای گوناگون پشتیبانی کند.

با استفاده از این دستگاه ضبط کننده، 128 کاربر می‌توانند به صورت آنلاین هم‌زمان از دستگاه استفاده کنند. حداکثر رزولوشنی که این دستگاه می‌تواند آن را پشتیبانی کند 3840 در 2160 است.

قیمت دستگاه ضبط کننده هایک ویژن مدل DS-7732NI-k4

قیمت دستگاه ضبط کننده Hikvision مدل DS-7732NI-k4 نسبتاً بالا است. دلیل آن هم پشتیبانی از 32 کانال است. در حقیقت شما برای 32 دوربین تحت شبکه و فضای نسبتاً بزرگ به یک دستگاه ضبط کننده هایک ویژن احتیاج دارید.

خرید دستگاه ضبط کننده هایک ویژن مدل DS-7732NI-k4

شرکت شبکه گستر ساینا با ارائه انواع دوربین مداربسته و دستگاه‌های ضبط کننده تصاویر، همچنین دوربین مداربسته هایک ویژن و دستگاه ضبط کننده هایک ویژن، به شما در خریدی خوب کمک می‌کند. اگر قصد خرید دستگاه ضبط کننده هایک ویژن مدل DS-7732NI-k4، انواع دوربین مداربسته و دستگاه NVR دارید، اما اطلاعات زیادی در این مورد ندارید، هم اکنون برای دریافت مشاوره رایگان با کارشناسان ما تماس بگیرید.

اشتراک گذاری این مقاله

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برچسب ها