• 026-32620000
  • 021-54029000
شبکه گستر ساینا

خرید کالا با ارز دیجیتال امکان‌پذیر شد

خرید کالا با ارز دیجیتال امکان‌پذیر شد

خرید کالا با ارز دیجیتال امکان‌پذیر شد

خرید کالا با ارز دیجیتال اولین بار در سال 2010 انجام گرفت. درست زمانی که فردی در آمریکا ده هزار بیت کوین داشت. او معتقد بود در آینده بیت کوین‌ها دیگر ارزش نخواهد داشت. او تمام بیت کوین‌های خود را با دو پیتزا معاوضه کرد؛ اما این تنها خرید تاریخ با بیت کوین نبود. خرید کالا با بیت کوین روزبه روز در حال افزایش است و بسیاری از فروشنده ها این امکان را برای مشتریان خود فراهم کردهاند.

شرکت شبکه گستر ساینا

شرکت شبکه گستر ساینا از سال 1384 درزمینه سیستم‌های نظارت تصویری و امنیتی، شبکه‌های کامپیوتری، مخابراتی و همچنین در حوزه طراحی و پیاده‌سازی نرم‌افزارهای تخصصی تحت پلتفرم‌های مختلف فعالیت میکند. این شرکت جزو بهترین شرکتهای ارائه دهنده این خدمات است و در این مسیر همیشه موفق بوده و با شرکتهایی همچون شرکت ملی نفت ایران و بانک ملی همکاری داشته است.

امکان خرید محصولات و خدمات در شرکت شبکه گستر ساینا با ارز دیجیتال

شرکت شبکه گستر ساینا، شرکتی پیشتاز درزمینه تکنولوژی و علم روز است. مطابق انتظار، این بار نیز این شرکت درزمینه فروش محصولات و خدمات از طریق ارز دیجیتال پیشتاز است.

شرکت شبکه گستر ساینا جزء اولین شرکتهایی است که امکان خرید محصولات و خدمات خود را با ارز دیجیتال امکانپذیر کرده است. این شرکت خدمت را به‌طور جامع و کامل ارائه کرده است و شمابدون مشکل و سختی میتوانید ارز دیجیتال پرداخت ومحصولات وخدمات دریافت کنید.

چرا خرید با ارز دیجیتال

خرید با بیتکوین

امروزه افزایش قیمت و رشد ارزهای دیجیتال بر هیچکس پوشیده نیست. مردم و فعالان اقتصادی ترجیح میدهند دارایی های خود را به‌صورت ارز دیجیتال نگهداری کنند.

فرض کنید می‌خواهید محصولی بخرید و برای مثال در کیف پول خود بیت کوین دارید. در مرحله اول باید بیت کوین خود را به صرافی انتقال دهید، سپس ارز خود را بفروشید و در آخر پول خود رااز صرافی دریافت کنید.

مطمئناًطی کردن این مراحل زمان زیادی نیاز دارد و حداقل سه مرتبه باید کارمزد پرداخت کنید. این فقط دو مورد از مشکلات این خرید بود. مشکلاتی ازجمله قطعی سامانه صرافی، تأخیر و دیگر موارد را در نظر نمیگیریم. برای خرید با ارز دیجیتال نیاز به پرداخت کارمزد انتقال نیستید و بدون اتلاف هزینه وزمان میتوانید این محصولات و خدمات شرکت شبکه گستر ساینا را دریافت کنید.

چگونه از شرکت شبکه گستر ساینا خرید کنم؟

این شرکت مراحل خرید با ارز دیجیتال را بسیار آسان و بهینه طراحی کرده است. خریداران میتوانند در کوتاهترین زمان و بدون اتلاف وقت خرید خود را انجام دهند.

فقط دو مرحله لازم است تا خرید خود را در کوتاهترین زمان انجام دهید. در مرحله اول باید با واحد فروش در ساعات اداری شرکت تماس بگیرید. دو خط مجزا شرکت در ادامه درج‌شده است.

32620000-026 و 54029000-021

در این مرحله واحد فروش به شما مشاوره میدهد و هزینه، روش پرداخت و آدرس کیف پول را اعلام میکند. در حین عملیات جابه جایی با شما همراه هستند و در صورت بروز مشکل، به شما کمک میکنند تا خرید راحت و آسانی داشته باشید.

در مرحله بعد انتقال ارز دیجیتال توسط مشتری انجام میگیرد و سفارش ثبت میشود. به همین راحتی در دو مرحله خرید شما انجام‌شده است.

با کدام ارزهای دیجیتال میتوان خرید انجام داد؟

مسلماً همه افراد سعی میکنند در ارزهای دیجیتال بنیادی و اصلی سرمایه گذاری کنند. شرکت شبکه گستر ساینا نیز بر این امر واقف است و امکان خرید با این ارزهای دیجیتال را فراهم کرده است. بیت کوین، اتریوم، ترون، کاردانو و دیگر ارزهای بنیادی ازجمله راه های پرداخت و خرید از این شرکت است. اگر میخواهید از ارزهای دیجیتال دیگر استفاده کنید کافی است با کارشناسان فروش تماس بگیرید تا در این رابطه، به شما مشاوره دهند.

خرید با ارز دیجیتال

سخن آخر

با امکان خرید محصولات و خدمات با ارز دیجیتال دیگر لازم نیست نگران سرمایه گذاری در این زمینه باشید. دیگر نباید نگران پرداخت کارمزد انتقال باشید و به‌راحتی میتوانید با ارز دیجیتال خرید کنید. بهتر است در این زمینه جزو پیشتازان باشید تا بتوانید با این روشها انس بگیرید و برای شما یک کار راحت و آسان شود.

به‌زودی دیگر شرکتها و سازمانها نیز به این سمت حرکت میکنند. لطفاً برای خرید با مشاوران فروش شرکت تماس بگیرید.

اگر تا حالا با ارز دیجیتال خرید انجام داده اید، از تجربه خرید خود برای ما در قسمت نظرات بنویسید.

اشتراک گذاری این مقاله

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برچسب ها