• 026-32620000
  • 021-54029000
شبکه گستر ساینا

توسعه طیف محصولات H.265 شرکت VIVOTEK

توسعه طیف محصولات H.265 شرکت VIVOTEK

شرکت VIVOTEK ارائه دهنده سیستم های نظارت تصویری تحت شبکه در جهان به تازگی از اضافه شدن ۵ محصول جدید به رنج محصولات خود با تکنولوژی H.265/HEVCخبر داده است.این محصولات عبارتند از یک دوربین تحت شبکه صنعتی مدل IZ9361-EH ، ۲ دوربین تحت شبکه full-HD مدلهای SD9161-H و SD9363-EHL و ۲ دوربین ۵ مگاپیکسلی fish-eye مدلهای FE9182-H و FE9382-EHV .

شرکت VIVOTEK با ارائه این ۵ محصول جدید طیف راه حل های H.265/HEVC خود را با ۲۴ نوع مختلف دوربینهای تحت شبکه، ۴ دستگاه NVR و نرم افزار پیشرفته تصاویرVMS با نام VAST تکمیل نموده است.

کلیه این محصولات جدید تکنولوژی پیشرفته smart stream II ویوتک را بکاربرده تا پهنای باند و میزان حافظه مصرفی ذخیره سازی را تا ۸۰ درصد کاهش داده و بالاترین استاندارد کیفیت تصویر را ارائه دهند.دوربین IZ9361-EH که جهت پشتیبانی از نظارت تصویری در مسافت های دور و در فضاهای باز طراحی گردیده است به ساطع کننده نور IR با برد ۱۵۰ متر و یک لنز با زوم اپتیکال تا ۲۰X مجهز گردیده است که تصاویر حقیقی و با کیفیت بالایی را در کلیه ساعات شبانه روز ارائه می دهد.

 سازگاری جدیدترین تکنولوژی VAIR  با این دوربین امکان تنظیم خودکار زاویه IR مطابق با میدان دید تصویر در فواصل دورتر و شدت بالاتر IR را فراهم می آورد.

همچنین تجهیز این دوربین با استانداردهای IK10 ، IP67 و محافظ NEMA 4X ، سبب فراهم شدن سطح بالای حفاظتی در برابر باران ، گرد و غبار و تحلیل رفتگی در محیط هایی با شرایط سخت می گردد.

 VIVOTEK همچنین ۲ دوربین جدید speed dome تحت شبکه با مدل SD9161-H برای محیط های داخلی و SD9363-EHL برای محیط های بیرونی معرفی نموده است که دوربین SD9161-H با ارائه تصویر ۱۰۸۰P با کیفیت Full HD و زوم اپتیکال ۱۰X ، قدرت مانور ۳۶۰درجه pan و ۹۰ درجه tilt را دارا می باشد. همچنین این دوربین با ارائه تصاویر دقیق و با جزئیات بالا انتخابی ایده ال برای فضاهای وسیع داخلی همانند فرودگاه ها و مراکز خرید که نیازمند دقت و سطح بالای امنیتی هستند  می باشد.

دوربین SD9363-EHL با زوم اپتیکال تا ۲۰X و تکنولوژی VAIR ، انتخابی ایده آل برای کاربردهای خارجی بوده که جزئیات دقیق با کیفیت بالایی را در کلیه ساعات شبانه روز فراهم می آورد.با ترکیب قابلیتهای پیشرفته ای همچون WDR Pro و EIS (تثبیت الکترونیکی تصویر) بر روی این ۲ دوربین، ثبات تصویر ، ردیابی اتوماتیک و توابع مه زدایی کنترل گردیده و دوربینهای فوق به انتخاب هایی عالی و کامل برای نیازهای نظارتی محیط های خارجی و داخلی تبدیل گردیده اند.

در نهایت ۲ دوربین ۵ مگاپیکسلی fisheye تحت شبکه مدلهای FE9182-H و FE9382-EHV با تجهیز به یک فیلتر مکانیکی ، IR تا برد ۲۰ متر و تکنولوژی WDR Pro   سبب حفظ کیفیت بهینه تصویر و دید بی نظیر در محیط هایی با کنتراست نوری بالا می گردد.

دوربین FE9382-EHV نیز با انطباق کامل به استاندارد EN50155 ، استاندارد ضد خرابکاری IK10 و محافظ IP66 در برابر هرگونه شوک، لرزش، رطوبت، گرد و خاک و نوسانات دمایی مقاوم بوده و تصاویر مطمئن و ثابتی را در هرگونه حرکت وسایل نقلیه ضبط می نماید.

این دو دوربین fisheye جدید شرکت VIVOTEK در ماه دسامبر به بازار عرضه خواهند شد.

اشتراک گذاری این مقاله

برچسب ها