شهر Białystok واقع در بخش شمال شرقی کشور لهستان یکی از مراکز پرجمعیت این کشور بوده که با قدمتی دیرینه دستخوش تغییرات قابل توجهی طی سالهای اخیر گردیده که با سرعتی غیر منتظره در حال رخ دادن است.

یکی از این تغییرات افزایش مالکیت خودرو از سال ۲۰۰۵ تا کنون بوده که درحدود سه برابر رشد داشته است و لذا این امر نیاز روز افزون به یک سیستم جامع نظارت ترافیک را در این شهر چندین برابر نموده است.
از آنجا که دوربینها پرهزینه ترین لوازم در سیستم های سنتی نصب شده در این شهر بودند و نیازهای نظارتی همچون ضبط کلیه زوایای حساس در محل های پرتردد همچون تقاطع ها و مناطق با حجم بالای ترافیک را برآورده نمی ساختند و با پیشرفت های شهری همگون نبودند لذا نیاز به یک راه حل نظارتی جامع و کارآمد با هزینه های به مراتب پایین تر از سیستم سنتی در این شهر به طور جدی احساس می شد.

ارتقاء سیستم نظارتی کنترل ترافیک شهری لهستان با دوربین های شرکت VIVOTEK

در این بین شرکت VIVOTEK با ارائه یک راه حل نظارتی موثر و با کیفیت بالا این مشکل را مرتفع ساخته و دوربین FE8174V این شرکت جوابگوی کلیه نیازهای نظارت ترافیک شهری در این شهر بزرگ بوده است.

دوربین Fisheye مدل FE8174V که ضد ضربه  و با ویژگی day & nightمی باشد نیز با قابلیت WDR پیشرفته و وضوح تصویر ۵ مگاپیسکلی خود کیفیت تصویر برتری را ارائه می دهد. لنزfisheye این دوربین قادر به ضبط نمای ۱۸۰درجه پانورامیک جهت نصب بر روی دیوار و نیز نمای ۳۶۰ درجه پیرامونی بدون هرگونه نقاط کور می باشد. این دوربین با ارائه سه نمای پانورامیک، پیرامونی و نمای منطقه ای انتخاب ایده آلی برای راه حل های کامل نظارتی در فضاهای باز وسیع و مناطقی می باشد که پوشش نظارتی کامل و منعطف نیاز می باشد.

قابلیت پیشرفته پردازش تصویر توسط این دوربین و کاربرد اصلی آن در محیط های بیرونی به جهت تجهیز آن به استانداردهای IP66و IK-10 و همچنین فیلتر مکانیکی متحرک بر روی آن، دوربین فوق را به گزینه ای ایده آل برای پوشش کامل نظارتی درمناطقی با شرایط دمایی مختلف در کلیه ساعات شبانه روز تبدیل ساخته است.

فهرست