شرکت VIVOTEK ، ارائه دهنده سولوشن های نظارت تصویری تحت شبکه در جهان به تازگی از راه اندازی دوربین جدیدDome خود با قابلیت تنظیم چندگانه سنسورخبر داده است. این دوربین با مدل MA8391-ETV مجهز به سنسورهایCMOSمستقل ۳ مگاپیکسلی بوده که به کاربران امکان نمایش همزمان ۴ ناحیه مختلف را تنها با بکارگیری یک آدرس IP می دهد. این قابلیت نه تنها مدت زمان نصب و تعداد دوربینهای مورد نیاز را تقلیل می دهد بلکه سبب کاهش هزینه های نگهداری گردیده و از تلاشهای مدیریتی برای نصب می کاهد.

به سبب طراحی کوچک و بی نظیر این دوربین آن را به گزینه ای بسیار ایده آل و کامل برای نظارت مناطق وسیعی همچون پارکینگ ها ، مراکز خرید و نیز مکانهایی همانند تقاطع راهروها و گوشه های ساختمان نموده است.
این دوربین جدید توسط ۴ سنسور مستقل که هرکدام قابلیت ارائه تصویر ۳ مگاپیکسلی دارند و مجهز به لنزهای ۲٫۸ تا ۸ میلیمتری با توانایی فوکوس از راه دور می باشند، به مشتریان امکان مانیتور مکانهای وسیع در عین حفظ وضوح تصویر با ارائه تمامی جزئیات را در عمل زوم می دهد.

این تطبیق پذیری به اپراتورها امکان تنظیم، زوم و فوکوس از راه دور را به صورت جداگانه برای هر کدام از لنزها داده و پوشش ۳۶۰ درجه ای کاملی را فراهم می آورد.

با بکارگیری تکنولوژی SNV   (دید برتر در شب ) و نیز توسط یک فیلتر مکانیکی  متحرک دوربین فوق به یک دوربین حرفه ای برای نظارت در روز و شب تبدیل گردیده است.

همچنین این دوربین با پشتیبانی از استانداردهای IK-10 و محافظ IP66 و قابلیت عملکرد در محدوده دمایی بین -۴۰ درجه تا  ۵۵درجه سانتیگراد در کاربردهای بیرونی در برابر هرگونه گرد و غبار و باران و هرگونه دستکاری و خرابکاری مقاوم می باشد.  این دوربین با قابلیت های ذکر شده و با کوچکترین نوع آن با قطر ۲۱  سانتی متر اما هنوز یک مدل قدرتمند می باشد.

فهرست