• 026-32620000
  • 021-54029000
شبکه گستر ساینا

کارگاه آموزشی دوربین های مداربسته شهری و حفاظتی هایک ویژن

کارگاه آموزشی دوربین های مداربسته شهری و حفاظتی هایک ویژن

[vc_row][vc_column][vc_column_text]به گزارش دوربین دات اینفو : کارگاه آموزشی دوربین های مداربسته حفاظتی و شهری توسط شرکت شبکه گستر ساینا نماینده رسمی شرکت هایک ویژن در گروه آموزشی الکترونیک ، کنترل و انرژی های تجدید پذیر مرکز تربیت مربی و پژوهش های فنی و حرفه ای کشور برگزار گردید .

این دوره آموزشی به مدت 30 ساعت ( دو روز بصورت مجازی و دو روز بصورت حضوری و کارگاهی ) از تاریخ 23 بهمن لغایت 29 بهمن ماه سال جاری برای 14 نفر از مربیان منتخب سازمان آموزش فنی و حرفه ای از سراسر کشور برگزار شد .

در این دوره آموزشی مباحث شبکه های کامپیوتری، دوربین های مداربسته آنالوگ ، دیجیتال ، تحت وب و تجهیزات مرتبط با آنها بصورت تئوری و عملی مورد بررسی قرار گرفت.

لازم به ذکر است کلیه تجهیزات این دوره آموزشی ، اجرای کلاس مجازی ، حضوری وتامین اساتید دوره بر عهده شرکت شبکه گستر ساینا بوده و هیچ هزینه ای برای سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور نداشته است .

بر اساس مذاکرات صورت گرفته ، در ادامه این شرکت دوره های تکمیلی و پیشرفته در زمینه شبکه های کامپیوتری ، دوربین های مداربسته و تجهیزات مرتبط با آنها را در مرکز تربیت مربی اجرا خواهد کرد.

همچنین این شرکت آمادگی خود ، برای ساخت محتوای الکترونیکی و اجرای آموزش های مجازی مرتبط با سیستم های حفاظتی و امنیتی برای مربیان و کارشناسان سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور را اعلام نمود.

 

همچنین در پایان دوره گواهینامه حضور در دوره برای شرکت کنندگان صادر گردید.

در صورت تمایل به ثبت نام در دوره های آموزشی شرکت شبکه گستر ساینا می توانید به صفحه ثبت نام دوره مراجعه فرمایید

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

اشتراک گذاری این مقاله

برچسب ها